Rapuntsel külastas lastehaiglat

Toetajad ja koostööpartnerid

Merros Stuudio ja Merli Hirbaum, Ma armastan aidataTallinna Lastehaigla

Continue Rapuntsel külastas lastehaiglat

Pikad juuksed ja lilla kleit, selle muinasjutulise tegelaskuju tunnevad ära igas vanuses lapsed. Elevust tunnevad ka arstid ja õed. Nii mõnedki hüüavad: “See oled ju sina, Rapuntsel!”.

Pikkade juustega sõbralik tüdruk tervitas haiglaravil olevaid lapsi ja veetis nendega koos aega. Esialgu ei kiirustanud Rapuntsel oma kotikese sisu avama ja lihtsalt uuris, kuidas lastel ja vanematel läheb. Palju jagati Rapuntselile infot, mitu päeva on nad juba haiglas viibinud ja kuidas toit maitseb. Viimase kohta kuuldub ainult positiivseid sõnu, iseasi, kas ühel või teisel isu jätkub. Selgeks sai ka mitme lapsega vesteldes see, et voodil pole viga midagi ja on isegi suurem kui kodus, kuid oma voodi on ikka parim. 

Seekord oli lastel võimalus meisterdada laternat ja kaunistada see lilledega. Lisaks võttis Rapuntsel kaasa mõned vahvad kaardimängud, mis sobivad igas vanuses lastele. “Taevas kuu, sädelevad tähed, näitavad sulle helget teed..” kõlasid laulusõnad nii mõneski palatis. Ema poetas pisara ja ütles: “Nii ilus!”. Kiirustamata, kohal olles veetis Rapuntsel haiglas paar tundi. “Ema, siin käis praegu päris Rapuntsel!” ütles tüdruk Rapuntseli lahkudes emale telefonis. Muinasjututegelane lahkus tänutundega ja siiraste soovidega haigla poole tagasi vaadates: “Kiiret paranemist, jõudu ja rõõmsat meelt!”

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee