Lumekuninganna Elsa lastehaiglas

Toetajad ja koostööpartnerid

Kaubamaja (rahaline toetaja), Tallinna lastehaigla, Merros stuudio, Merli Hirbaum

Continue Lumekuninganna Elsa lastehaiglas

Sinisest kaitsemaskist hoolimata saavad lapsed aru, et külla on tulnud Lumekuninganna Elsa!

Arglik poiss vajab aega muinasjutu tegelasega harjumiseks. Elsa ei kiirusta teda tagant ja jutustab pisut ka emaga. Poiss tunneb siiski huvi, mis Elsa on kaasa võtnud. Kotis on lisaks teistele asjadele vahendid ühe katse tegemiseks. Lapsed saavad vildikaga vatipadja ära täpitada ja seejärel vette asetades näha, kuidas värvid justkui ellu ärkavad. Kõige põnevamaks ja keerulisemaks osutub veega täidetud taldriku viimine tagasi lauale. Tuleb olla väga kannatlik ja rahulik, et vette palati põrandale ei läheks. Lapsed saavad sellega suurepäraselt hakkama!

Põnevad kohtumised on sellelgi korral juba natukene suuremate lastega – poiste ja tüdrukutega, kes nii mõnedki on põhikooli lõpetamas. Üle ega ümber ei saa me juttudest, mis on seotud õpingutega koolis. Isegi haiglaravil olles võetakse maksimum ning õpitakse nii palju kui vähegi võimalik. Laste kohusetunne on imetlusväärne, teisalt tuleb neid ka julgustada endale aega võtma. Palju, palju edu eksamitel ja tulevastel õpingutel!

Lapsed teavad väga hästi Frozeni multika tegelasi. Elsal on kaasas Olafi padi, mis tekitab laste hulgas palju naeru. Elsa teeb Olafi häält ja naerab koos lastega. Vahva oli näha ühe lapse südamest tulevat naeru kui Olaf tembutas, et tema ei taha Elsaga kaasa minna, vaid uue sõbra juurde jääda. Kahjuks ei saanud keegi külalistest päriselt laste juurde jääda, aga kõige parimate soovide ja hooliva pilguga soovis Elsa head paranemist haiglaravil viibivatele lastele. Muidugi ei saa märkamata jätta toetavaid pereliikmeid, kes laste eest hoolt kannavad, palju jõudu Teile!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee