Back button

Frank Events usub imedesse

Juba teist aastat järjest suunas Frank Events kommi, glöggi ja šokolaadi summad Minu Unistuste Päev fondi, et aidata kaasa positiivsete muutuste loomisele.

Frank Events vabaaja insener Leho Luukas kirjutad: „Frankile meeldib teostada erinevaid unistusi – korraldada üllatusi täis üritusi, kus osalejad saavad soovi korral oma fantaasiamaailma ellu äratada. Jagame Minu Unistuste Päeva kontseptsiooni, et üks äge emotsioone täis päev võib muuta palju. Uuel aastal soovime täita veelgi rohkem unistusi ja loodame, et meie panus aitab sellele kaasa.“

Üheskoos  Frank Eventsiga oleme juba nii mõndagi põnevat korda saatnud. Näiteks kinkisime kosmosehuvilise Rihhardi unistustele tiivad ning korraldasime meeleoluka sünnipäevapeo Fotografiskas, et tähistada väärikalt fondi 10. tegevusaasta täitumist. Igal juhul võime kinnitada, et Frank Eventsis toimetavad väga ägedad ning avatud südamega inimesed. Aitäh, et aitate unistustel täituda!

Minu Unistuste Päeva 10. sünnipäev Fotografiskas. Foto Merilin Kaustel-Lehemets

Frank Events korraldab erinevaid firmaüritusi koos täislahendusega: suvepäevad, konverentsid, seminarid, turundusüritused, kliendiüritused. Ürituste korraldamine on meie igapäevatöö. Meeskonda inspireerib lennukas idee, uudsed lahendused ja see unustamatu sära, mis peale üritust kliendi silmist vastu vaatab. Frank Events on teenindanud üle 500 kliendi.

Liitu meie uudiskirjaga