Minu unistuste päev

Lenna unistuste päev

Lenna sünnipäevapidu Toiduakadeemias

Lenna on üks vahva tüdruk, kes armastab klimbisuppi ja meisterdamist ning on suur youtuber Nele Kirsipuu fänn.

Lenna unistuste päev toimus Toiduakadeemias, kus koos pere ja sõpradega tähistati Lenna kaheksandat sünnipäeva. Toidu tegemisel said kõik käe külge panna ja nii valmisidki professionaalse koka juhendamisel magusad smuutid, maitsvad pitsad ning kõikide laste lemmikud küpsisetordid. Üheskoos veedeti tore päev ja torti sai nii palju, et seda sai koju kaasagi võtta. Õhtu lõpetas armas sünnipäevasoov lauljalt Getter Jaanilt.

Mõnusas jäätisekohvikus jätkub juttu kauemaks ehk kohtumine youtuber Nele Kirsipuuga

Järgmisel päeval, kui Lenna ema ja õega vanalinna Pokemone püüdma läks, kohtusime jäätisekohvikus Gelato Ladies, kus ootas Lennat väike üllatus. Kohvikus üllatas Lennat Nele Kirsipuu, kelle Youtube videosid vaadatakse koos ka kogu perega. Jäätist süües jätkus juttu kauemaks nii Youtube videote tegemisest üldiselt kui ka Nele õe kassist, ise Starbucksi kohvi tegemisest ja kõikidest muudest maailma asjadest. Lenna lemmikud olid videod, kus Nele astus üles oma õega, sest need olid lihtsalt väga lõbusad. Kohtumise lõpuks tegime üheskoos mälestuseks fotosid ning jääme üheskoos vahvate uute videote ootele! 

Lenna ema Maia-Mari tagasiside:

Lenna on meil alati olnud suur köögiabiline - talle meeldib toidu tegemine ja köögis askeldamine, seega oleme igati tänulikud, et saime Unistuste Päeva raames minna Toiduakadeemiasse. Parimad sõbrad kaasa ja kokkama! Meid ootas elukutseline kokk, kes aitas teha küpsisetorti, küpsetada pitsat ja valmistada smuutit. Kuna sünnipäev oli meil ka korralikult tähistamata, siis sai ka see nüüd ära peetud - koos õhupallide, küünalde ja muidugi kingitustega. Peo üllatusesinejaks oli kokk, kes oli meile viktoriini teinud. Lenna mäletab siiani neid küsimusi ning küsis minut ennist kavalalt: "Kuhu poole elektrirongi suits läheb?"

Aga see polnud ju veel kõik, sest järgmisel päeval kohtus Lenna oma suure iidoli Nele Kirsipuuga, kellega sai arutada olulisi maailma asju.

Suured tänud Unistuste Päeva korraldajatele!

VABATAHTLIKUD:  Kedi Välba, Marke Teppor, Kertu Vapper, Marianne Eiland