Minu unistuste päev

Eliisa unistuste päev

Kaunis modell Eliisa ja romantiline fotosessioon koos hobustega

Eliisa on suur ratsutamishuviline. Tema unistuseks oli V Spa külastus, käik sõpradega põgenemistuppa ja soov lasta end koos lemmikhobustega pildistada.

Fotosessioon hobustega

Eliisa unistuste täitumine algas ilusal varakevadisel hommikul Abella ilusalongist. Õnnestunud piltide jaoks on ju vajalik särav meik ja printsessisoeng ning selle eest kandsid hoolt ilusalongi juuksur ja jumestaja.

Selleks ajaks, kui Eliisast oli saanud kaunis päevakangelane, jõudsid kohale ka tema kolm sõpra. Nende jaoks oli samuti kõik sellel päeval üllatus. Ilusalong oli hetkega täis noorte positiivset energiat ning siginat-saginat. Elevuseks oli ka põhjust. Eliisa koos ema ja sõpradega istusid valgesse limusiini, et sõita Ihaste ratsatalli. Limusiinisõit läbi linna meeldis ilmselgelt kogu seltskonnale. Naeru, kilkeid, fotodel poseerimist ja tümpsumuuusikat oleks võinud veel kauemgi nautida.

Ratsatallis ootasid fotograaf Kairi ja Eliisa armsad hobused. Ilm oli kevadiselt päikeseline, aga tuuline ja külm. Ilma tujusid trotsides tegi fotograaf Eliisast ja tema kahest hobusest pilte üle tunni aja. Eliisa lokid lehvisid tuules ja liiv lendas hobusekapjade alt kauge kaarega üles. Isegi pildistamist oli väga ilus lihtsalt vaadata. Meenutas romantilist armastusfilmi.

Närvikõdi seiklustoas

Noorte inimeste sees on alati põnevaid vastuolusid. Järgmised kaks tundi pakkusid tüdrukutele küllaga närvikõdi ja ajude ragistamist. Külastasime põgenemistuba, kust pääsemiseks tuli lahendada päris keerukaid ülesandeid. Mängus tuli minna ajas tagasi, kui toimus plahvatus Tšernobõlis. Kogu tuba oli kujundatud selle aja stiilis ja aega põgenemiseks oli tund ja viisteist minutit. Kogu selle aja vältel kõlas vist kümneid kordi: ´´Oo jummel, jummel!´´ Kordagi ei kaotanud tüdrukud üksmeelt, oli tunda, et neid sidus tugev sõprus. Lõpuks lahkusid lapsed toast, naeratus näol, aga kõhud olid küll väga tühjaks läinud.

Maagiat täis õhtupoolik

Õhtupoolikul külastasime Vapiano restorani. Igaüks sai endale tellida sobiva roa ja itaaliapärase magustoidu. Eliisale ja tema sõpradele tuli külla mustkunstnik, kes suutis oma tegevusega muuta meeleolu väga lõbusaks. Oma trikkide tõestamiseks võttis ta appi päevakangelase Eliisa ja näitas taas, et on kõigeks võimeline. Laskis tüdrukul rahatähele kirjutada oma nime ja keerutas seda käte vahel koos kiiviga. Siis lõikas kiivi pooleks ja selle sees oli Eliisa poolt kirjutatud nimega väga pisikeseks volditud rahatäht. Super! Kogu seltskonnal oli väga lõbus.

Lõbusas tujus suundus seltskond V Spa-sse, et veelkord nautida seda kaunist päeva, mis kuulus ühele imearmsale Eliisale, kelle jaoks on olulised sõbrad, naer, romantika, hobused ja uued väljakutsed.

TAGASISIDE:

See päev jääb kindlasti meelde nii meile kui Eliisa sõbrannadele kogu eluks! Oleme südamest tänulikud, et korraldasite nii toreda päeva. Kõike seda, millised emotsioonid meid tegelikult valdasid, ei saagi sõnadega kirjeldada, seda peab tundma. - Eliisa ema

VABATAHTLIKUD: Riina Laanemets, Ada Konsa, Merilin Juhkam, keeletoimetaja Elge Lind