Minu unistuste päev

Oliveri unistuste päev

Oliveri üllatusterohke unistuste päev võimsate masinatega

Oliverile meeldivad tohutult suured veokid ja traktorid ning tulevikus unistab ta oma transpordiettevõtte või farmi pidamisest. Seda arvestades otsustasime unistuste päeva tiimiga pakkuda talle elamusterohket päeva oma lemmikveoki seltsis.

Oliver elab Saaremaal, mistõttu me enne unistuste päeva temaga ei kohtunudki. Unistusteni jõudsime läbi Skype’i kõne.

Unistuste päeva sättisime samale ajale tema sünnipäevaga, mistõttu oli rõõmu veelgi rohkem. Etteruttavalt võib veel öelda, et kogu päev oli talle üks suur üllatus – tal ei olnud aimugi, mis saama hakkab.

29. septembri hommikul Saaremaalt Virtsu jõudes ootas noormeest seal tema lemmiksõiduk – uhke Scania S-seeria veok, mille kõrval sai ta lausa Haapsaluni sõita. Kui ta oli võimsa veokiga tutvunud ja seda ka ise juhtida saanud, hakkas pihta põnev ja seiklusterohke läbi mudaaukude ja lompide off-road sõit. Vahva elamuse said ka tema ema ja isa. Tegemist oligi vahva perepäevaga, sest ka kõik MTÜ Ridala Maasturiklubi liikmed olid Oliveri unistuste päevale kaasanud oma pered.

Päev oli ilus ja päiksepaisteline ning välja oli aetud kõikvõimalikud sõidukid, mida vaadata ja katsuda sai. Klubiliikmed pidasid ka Oliveri sünnipäeva meeles ning tegid talle kingituse.

Peale paaritunnist off-road sõitu võtsime suuna Tallinna Tondi Restosse. Sõime kõhud head ja paremat täis ning laualt ei puudunud ka sünnipäevatort veoki pildi ja küünaldega.

Seejärel suundusime vahvasse Vivendi koolituskeskusesse, kus meid võttis vastu tore perekond. Juhendaja käe all meisterdas Oliver endale puust veoki. Kuid sellega veel päeva üllatused ei piirdunud. Oliverile tuli appi meisterdama tema suur lemmik, näitleja ja laulja Kristel Aaslaid. Koos Kristeliga lõpetasime Oliveri unistuste päeva, kuid kodus Saaremaal sünnipäevapidustused veel jätkusid.

TAGASISIDE:

“Tere, unistuste päeva tiim!
Meie päev oli algusest lõpuni täis üllatusi, ootamatusi ja naerul nägusid. Meile kõigile tohutult meeldis kogu päev! Emotsioonid olid päeva lõpuks nii laes, et me kogu tagasisõidu tee vatrasime sellest.
Soovin tänada kõiki, kes olid selle fantastilise päeva korraldajad, täideviijad ja sponsorid. Experience of a lifetime😀
Veelkord Tänud" - Oliver, Herve ja Väino Saaremaalt

VABATAHTLIKUD: Kertu Karu, Angelika Aava, Triinu-Teesalu Enok