Minu unistuste päev

Noora unistuste päev

Noora unistuste päev oma pere ja Lottega

Kohtusime Noora ja tema perega kaks kuud enne unistuste päeva toimumist. Pere vastuvõtt oli soe ja südamlik. Tüdruk oli esmapilgul pigem tagasihoidlik ning vajas aega harjumiseks. Kui aga Noora väike õde Saara oli meile juba pea kõik ette näidanud, avanes ka tüdruk ise.

Vesteldes selgus, et Noora lemmiktegelane on kõigile teada-tuntud Lotte. Samuti saime aimu, millest pere puudust on tundnud – ühisest spaakülastusest. Tüdruku pere on suur ning koos spaasse minek on midagi, millest nad juba ammu unistanud on.

Seiklusi täis Lotte maailm

Alustasime unistuste päeva Lottemaa teemaparki sõites. Meid sõidutasid kohale Amserv Järve esinduse autod. Veetsime teemapargis kokku kuus tundi, mis läksid väga kiiresti. Rõõmu jätkus nii väikestele kui suurtele. Kes nägi esimest korda rääkivat koera, kes lendas legendaarse Oskari lennumasinaga. Tutvust tegime kõigi Lottemaa elanikega, kellega koos sai nii lauldud kui tantsitud.

Kosutav spaa elamus

Õhtul saatsime pikast päevast väsinud pere puhkama Estonia Resort Hotel spaa- ja saunakeskusesse, kus nad said nautida maitsvat õhtusööki ja spaa mõnusid. Spaas veetsid nad veel terve teise päeva ja kolmanda päeva hommiku. Vahepeal kogesid nad maitseelamusi Pärnu Sushikingis.

Oli näha, et Noora pere oli unistuste päeva kaua oodanud ja nad nautisid sellest iga hetke.

TAGASISIDE:

"Noora unistuste päev oli imeline meie kõigi jaoks. Minule emana olid need päevad võrratud just seetõttu, et kõik meie viis last olid koos meiega ja me saime üheskoos tegeleda oma pisikestega, kes seda kõike mõnuga nautisid. Noora ütles, et see oli teistest päevadest nii erinev. Ja meie Saara ootab nüüd iga päev, et saaks uuesti spaasse.

See on uskumatu üllatus ja kingitus, mille osaliseks meie pere sai. Me täname südamest. Tegelikult me ei jõuagi ära tänada neid inimesi, tänu kellele sellised päevad võimalikuks saavad.

Unistuste päeva positiivseid tundeid ja emotsioone sõnadega edasi anda on väga keeruline. Meie pere jaoks olid need päevad hindamatud, kuna saime üle pika aja koos imeliselt aega veeta, eemal igapäeva toimetustest ja muredest. Mina sain nii palju positiivset energiat, et minna edasi, loota ja võidelda oma lapse tervenemise eest. Me kohtusime nende päevade jooksul Suurte inimestega, kelle heategude väärtust ei ole võimalik sõnadesse panna. Meie pisikese Noora unistused täitusid mitmekordselt – ta sai Lottemaale, tal on nüüd kuujänes ning ta sai spaas möllata ja mõnuleda kõikide oma õdede ja vendade, ema ja isaga. Sushitki sai söödud ja ohtralt jäätist. Meie kõikide suurim õnn ja rõõm oli näha rahulolevat, rõõmsat ja tervet Noorat.

Mul on siiralt hea meel, et Noora unistuste päevast said osa ka tema suur õde ja vend, kes vaatamata oma noorele eale on panustanud meie pere toimetulekusse ning Noora eest hoolitsemisse meeletult palju. Noora unistuste päeva tegi oma unistuste päevaks ka meie pesamuna Saara, kellel on tegelikult olnud ilma enda teadmata väga oluline roll oma õe haigusteel. Alates Noora esimesest haiguspäevast on Saara olnud tema lahutamatu kaaslane, toetaja ja tegutsema innustaja. Saara energia ja positiivsus on olnud meile kõigile see pidepunkt ja õlekõrs, millest kinni haarata. Tema ei lase mitte kellelgi masendusse langeda.

Meie siiras ja südamlik tänu teile, Hannabel ja Mari-Liis, Noora silmadesse sära toomise eest. Samuti kogu meie pere suurim tänu kõikidele, tänu kellele need päevad võimalikuks said. Lisaks Teile jõudis meie südame muidugi jäägitult vallutada meie tagasisõidu autojuht. Eestimaal leidub ikka imelisi inimesi!

Jõudu teile teistessegi peredesse sellise imelise tunde toomiseks ning meeletu energialaengu andmiseks." - Noora ema Merit

VABATAHTLIKUD: Hannabel Müür, Mari-Liis Altmann, Annika Jenkins