Minu unistuste päev

Robini unistuste päev

Robini unistuste päeval selgus, et rõõmu on võimalik tunda paljudest  väikestest asjadest :)

Kohtusime vahva Robiniga esmakordselt mänguväljakul ning jääd aitas sulatada Vahvlihaldjate magus üllatus, mis tundus väga meeltmööda olevat.

Selgus, et Robin väsib paljude lastega koos olles kiiresti, seega mõtlesime, et korraldame päeva, kus ta saab oma lemmiktegevusi teha rahulikus õhkkonnas ja omas tempos. Kohtumisel saime aru, et Robini unistused peituvad pisiasjades.

Kuna Robini jaoks on turvatunne ja plaanidest ette teadmine väga oluline, siis saatsime talle kolm päeva varem Luckyman’iga õhupallid koos kutsetega, millele olid lisatud fotod mängutoast. Ema ütles, et Robin oli pilte vaadates väga elevil ning ei jaksanud päeva ära oodata. See andis kinnitust, et oleme õigel teel.

Juba mõne päeva pärast ootas meid ees väga tore kohtumine Väike Linn mängutoas, mis oli ainult tema päralt. Robini säravaid silmi nähes saime aru, et see pakub talle palju rõõmu. Ta sai mängida erinevaid pille ning äärmiselt toreda õpetaja Oliveri juhendamisel selgus, et Robinil on veel üks avastamata anne, milleks on trummimäng. Robin sai segamatult batuudil hüpata ning seal ka väikese puhkepausi teha. Suure osa ajast veetis Robin ka poodi mängides, mis kindlasti kvalifitseerub üheks tema lemmikuks tegevusesk ning arvatabasti ei ole varasemalt tema poe kaubavalik nii lai olnud.

Seda, et tegu on tõelise smuuti meistriga saime aru kohe kui Robin nägi blenderit ja joogi valmistamiseks vajalikku materjali. Silmapilkselt oli kann täidetud ning smuuti juba valmimas. Selle rõõmu saime tuua tänu Fruit Xpress Oüle, kes tõi meile selleks puhuks isuäratavad marjad ja puuviljad. Ema rääkis Robini smuutide valmistamise kirest, et kui kodus on puuvilju või köögivilju ja Robin selle avastab, siis nendest valmivad kindlasti vitamiinirikkad joogid. Et Robinil inspiratsioonist puuduu ei tuleks kinkisime talle ka raamatu Tervise smuutid.

Robin armastab väga üksinda muusikat kuulata. Et muusika saaks tema ellu iga päev rõõu tuua, kinkis Euronics Robinile MP3 mängija koos kvaliteetsete ning mugavate kõrvaklappidega. Robin oli selle üle äärmiselt õnnelik, vaatas korduvalt kinkekotti, et kas see on ikka tõsi ja ütles. „Minu oma!“

Kuna õpetaja Oliver on kirglik kokandushuviline noormees, siis tegi Toiduakadeemia OÜ kingituse kinkekaardi näol tema suure panuse eest. Vend sai üllatuseks Forum Cinemas AS’ilt kinopiletid kahele.

Pärast aktiivset mängutoa seiklust sai pere koos kalli õpetaja Oliveriga Boheemis lõunat nautida.

Robin on armas poiss, kes oskab väikestest asjadest rõõmu tunda. See aitas meilgi meelde tuletada, et õnnelik olemiseks ei ole palju vaja. :)

TAGASISIDE: „Meil oli kõigil väga tore. Suur- suur aitäh Teile!“

VABATAHTLIKUD: Triin Rebane, Carina Kukk, Helise Johanson.