Anzelika unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Asunduse lasteaia Lepatriinude rühm (rahaline toetaja), Tallinna Päikesejänku Lasteaed (rahaline toetaja), Örreke meistrikoda, Kuningakoda peoruum

Vabatahtlikud

projektijuht Tatjana Tarassenko, Paula Štšerbo, Merje Peri

Continue Anzelika unistuste päev

Värvikas unistuste päev

Anzelika on armas naerusuine tüdruk, kel on palju huvisid. Kõike ühte päeva mahutada oleks võimatu, seega otsustasime võtta igast teemast osakese ja muuta seeläbi tüdruku unistuste päev võimalikult mitmekülgseks.

Veetsime selle imelise päeva koos Anzelika, tema parima sõbranna, ema ja isa ning väikevennaga.

Meisterdamise töötuba

Anzelika on väga loominguline tüdruk, talle meeldib meisterdada ja oma kätega luua. Pöördusime Örrekese meistrikoja poole ja seal nõustuti meile hea meelega töötuba korraldama. Selle erilise päeva mälestuseks valmisidki seal tüdrukule stiilsed käevõrud ning ema, isa ning vend said kätt proovida õnnekivide meisterdamisel. Mugava ateljee vanalinnas andis meile peoruumide rendiga tegelev Kuningakoda.

Tervitused lemmikstaarilt

Enne päevaga edasiliikumist ootas Anzelikat ees väga eriline üllatus. Üks tema lemmiklauljatest, Stefan, salvestas liigutava sõnumi tervitustega, kus soovis Anzelikale meeldejäävat unistuste päeva. See oli tüdruku jaoks täiesti ootamatu ja tekitas enneolematut elevust ja kõige soojemaid emotsioone.

Ilmarattal ja pererestoranis

Seejärel suundusime T1 Keskusesse, kus meie kangelanna ja tema pere said sõita ilmarattaga ja nautida kauneid Tallinna vaateid. Üllataval kombel tuli just sel ajal päike välja ja valgustas muidu sombust ilma. See lisas päevale kohe eredamaid toone.

Pererestoran Pann ja Kook ootas meid lõunasöögiks endale külla. Kõik oli maitsev ja kaunilt serveeritud – pastad, burgerid, pannkoogid ja tordid. Kõik see, mida Anzelika nii väga armastab. Ja toidu valmimist oodates said tüdrukud mänguväljakul lõbutseda.

Luksuslik limusiinitiir

Pärast lõunasööki said lapsed kingitusi meie sponsoritelt Kaubamajalt ja Tsvetnojelt. Kuna Anzelika on väga loominguline tüdruk, olid ka kingitused loomingulised. Loodame, et nüüd on kogu perel paariks nädalaks midagi, mille kallal õhtuti koos nokitseda. Õnnelikud olid igatahes kõik.

Järgmiseks üllatuseks oli T1 Keskuse ette pargitud uhke limusiin, õigemini eesootav sõit sellega. Kogu pere oli elevil. Seest nägi limusiin välja väga uhke – see oli kaunistatud õhupallidega, mängis meeldiv muusika ja reisisellidel oli võimalus lastešampanjat nautida. Tõeline maiuspala meie väikesele printsessile. See oli lõbus sõit, lapsed laulsid laule, lustisid ja naljatasid.

Ratsutamistund

Tund möödus märkamatult ja positiivsete emotsioonidega laetud seltskond jõudis limusiiniga ratsakeskusesse. Anzelika tahtis väga ratsutama õppida ja tema soov lihtsalt pidi sellisel erilisel päeval täituma. Kõigepealt saime väga huvitava ekskursiooni osaliseks tallides, kus meile näidati, kuidas hobuseid puhastatakse ja saduldatakse ning seejärel said lapsed proovida isiklikku ratsutamistundi. Ratsutada said lapsed nii sadulas kui ka sadulata. See oli unustamatu kogemus. Tunni lõppedes sai hobuseid porganditega toita, millest kujunes üks väga lõbus ettevõtmine.

Päeva lõpetuseks andsime Anzelikale veel ühe kingituse Stefani poolt – tema plaadi.

Anzelika ütles: “Kuidas ma soovin, et ma saaksin seda päeva uuesti läbi elada. See oli maagiline”. Ja kui me küsisime temalt, mis talle kõige rohkem meeldis, ütles ta, et kõik. Absoluutselt kõik.

Vabatahtlike jaoks on need sõnad parimaks tunnustuseks. Õnnelikud naeratused ja siirad emotsioonid on parimaks motivatsiooniks.

Imeline unistuste päev imelise tüdruku jaoks jõudis lõpule. Me ei tahtnud Anzelikast ja tema sõbralikust perest kuidagi lahkuda. Nad olid nii siiralt õnnelikud iga uue üllatuse üle ja nautisid iga minutit sellel päeval toimuvast. Eriline tänu Anzelikale, Silvile, Raulile, Helerile ja Ragnarile. Olgu teil tulevikus sadu, ei, tuhandeid selliseid õnnelikke päevi!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee