Minu unistuste päev

Artjomi unistuste päev

Kuidas trehvasid ühel ilusal suvepäeval Kulgu sadamas piirivalvurid, piraadid, lõvi Leo ja väike poiss, kellest sai laevakapten ülesandega leida üles kadunud aare?

Artjomi unistuste päev oli üks tõeline seiklus. Enne noormehe sadamasse jõudmist oli vaja vabatahtlikel peita ära kingitused, selleks oli meil lausa abiväge vahvate piirivalvurite näol. Ja õigepea saabuski päevakangelane, päris politseiautos koos lõvi Leoga!

Artjomi saabudes tutvustati talle koheselt ka legendi. Nimelt olevat piraadid ära kaotanud oma aardelaeka ja kõik teavad, et laevakapteniks nimetatud Artjom on ainus, kes need veel leida suudaks. Ja just piraatide seaduse järgi kuulub kõik leitu just talle!  „Uhhh tõ!“ õhkas elevile läinud väike poiss, kui kaatri laekast järjekordse masina leidis. :)

Aarete seast leidis kapten ka armsad pehmed kiisud, mis on just tema lemmikud! Kui Artjomile pakuti  võimalust rooli keerata, pidi ema veenma, et poiss ajutiselt kaisuloomad loovutaks ja käed kaatri juhtimiseks vabastaks. Rooli hoides ei kadunud naeratus poisi näolt hetkekski ja nagu selgus siis juba eelmisel õhtul ei suutnud poiss kuidagi uinuda- meeled olid eesootavast laevasõidust nii ärevil.

„Emme, kas me lähme pärast veel laevaga sõitma?“ oli väsinud, aga õnneliku Artjomi esimene küsimus, kui pärast tunnipikkust Narva veehoidlal tiirutamist kohvikusse suundusime. „Mulle meeldis laevaga sõita ja ma leidsin palju-palju kingitusi!“ muljetas päevakangelane lastepraadi oodates. Kõik olid igati rõõmsad, et aaretejaht õnnestus. Ka Tuuleveski teatri juht Valentina Fursova tänas Artjomi selle eest, et ta tõi kokku nii palju inimesi ja nad omavahel tuttavaks tegi.

Artjomi unistuste täitumine ei piirdu kõigest laevasõiduga. Ees ootab veel lennukisõit. :)

Oli Unistuste päev. Üks väike vapper poiss tõi kokku ja ühendas erinevad inimesed erinevatelt elualadelt- kõik need inimesed andsid tükikese oma headusest ja südamest Artjomi unistuste päeva laabumiseks.

Iga heateo eest süttib taevas üks täht.

Sel õhtul oli taevas tähti erakordselt palju..

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Heinuke Luht, Sirle Sommer Kalda

Toetajad