Minu unistuste päev

Perepäev teraapiakoertega Tallinna lauluväljakul

Üks ilus pühapäev sai mööda saadetud teraapiakoerte seltsis Tallinna Lauluväljaku ruumides. :)

Meeleoluka perepäeva korraldamise idee koostöös Eesti Abi- ja Teraapiakoerte ühinguga tuli läbi ühise lastehaiglate külastuste kogemuse. Perepäev toimus Tallinna Lauluväljaku siseruumides, kus osalejaid oli kokku lausa ligikaudu 40 inimest.

Päev algas kella 11-st ning esimesed tragid osalised olid juba enne algust kenasti kohal. Pärast avasõnade lausumist algas kauaoodatud koerte etteaste. Koerad tegid trikke, tantsisid, keerutasid ning tutvusid lastega. Oli tore vaadata, kuidas lapsed oma uute sõbrade seltskonda nautisid.

Lastel oli võimalik teha koertega ka individuaalsessioone, milleks oli Lauluväljak ette valmistanud hubased ruumid. Tänu meie heale sponsorile KLICK AS-ile tegime lastest ja lemmikloomadest kohapeal ka polaroid fotosid, mille kõik pildilolijad endale kohe koju kaasa said.

Muidugi oli meil ka kirju ja imemaitsvaid suupisteid täis lauake kõigile. Selle katmisele aitasid kaasa Vahvlihaldjad, Pagaripoisid, FruitXpress, Felix ja ka meie armas vabatahtlik Reelika.

 Maiustustest ei jäänud ka ilma vahvad koerad, kes meile külla olid tulnud. Meile oli appi tulnud ka lemmikloomapood Bosse, kes aitas tänada teraapiakoeri.

Pärast seda vahvat päeva olid kõik omale saanud uued sõbrad- armsad teraapiakoerad. :)

TAGASISIDE:
„Me soovime tänada kõiki neid suurepäraseid suure südamega inimesi, kes lastele nii toreda ürituse korraldasid. Nii hea on tulla kohale ja tunda end oodatuna, sest juba uksel võeti meid rõõmuga vastu.

Laura räägib siiani koertest ja sõbralikest tädidest, kes temaga vestlesid ja tegelesid ja homme koolis tahab ta oma toredat sündmust ka klassikaaslastega jagada. Saime koos perega veeta meeldejääva pühapäevase ennelõuna ja olla koos armsate inimestega.

Suur tänu veelkord teile, et jõuate oma pere, töö ja muude tegemist kõrvalt tegeleda nii tähtsa asjaga- rõõmu toomisega nendele lastele, kes vahel mõnda lisa päikesekiirt vajavad.“ – Laura pere

VABATAHTLIKUD: Kedi Välba, Helise Johanson, Kerli Kivistu, Kersti Urbala, Ene Mõttus, Maarika Pukspuu.