Minu unistuste päev

Meribeli unistuste päev

Meribel on vahva tütarlaps, kes üle kõige armastab käsitööd ning hobuseid. Unistused tulid lapsel pähe kiirelt ning neid oli oi kui palju!

Ühel sombusel novembrikuu päeval jõudis lõpuks kätte Meribeli unistuste päev. Kohtusime kõik Maria talus, et teha tutvust hobustega. Meribeli sooviks oli ratsutamine. Peale natukest aega hobuse seljas harjumist sai tehtud üks suur-suur ring ümber talu. Lisaks vaatasime üle ka kõik väiksemad loomad ja jagasime ära porgandid-sepingud, mis olid kaasa võetud.

Kell 13:00 oli plaanis süüa lõunat Steffanis. Sõime, mängisime nimede mängu, ajasime juttu. Pitsa oli tõesti väga maitsev, kiitus kokkadele. Samuti suured tänud Steffanile armsa pisikese kingituse eest!

Kõhud täis suundusime edasi Minizoosse. Ohhoo, mis roomajad meid seal kõik vastu võtsid: maod, sisalikud, ämblikud, kilpkonnad, isegi üks pisike krokodill oli olemas. Peeter võttis meil seal juba uksel vastu ja rääkis meile kõikidest loomadest nii vahvalt ja huvitavalt. Saime ka ise madusid kätte võtta ja neile pai teha. Vabatahtlikud küll kartsid, kuid Meribeli näost küll ühtegi ehmunud pilku ei leidnud. Roomajad on ju vahvad! :)

Peale zoo külastust sai laps natuke puhata ja end peo jaoks sättida. Vabatahtlikud puhusid täis kõik õhupallid ning tegid viimaseid valmistusi peo jaoks. Meribel soovis sünnipäeva pidada batuudikeskuses, nii ka läks.

Õhtul kogunesid kohale kõik Meribeli suurimad sõbrannad, et pidada maha üks vinge pidu! Kohal oli ka näomaalija Carina, kes lastele liblikad põskedele ja kätele joonistas. Lisaks oli ka kohal käsitööline Ene, kes kõigi lastega ühe imelise käeketi valmistas. Millised kunstiteosed! Lisaks said lapsed süüa head-paremat, loomulikult batuudil hüpata ja niisama juttu puhuda. Üllatusena oli Meribeli lemmiklaulja Getter Jaani saatnud tüdrukule autogrammidega plaadi ning videotervituse, kus Getter laulis lapsele sünnipäevalaulu ja saatis edasi suured kallid ja paid. Pisar silmas vaatasime seda imelist tervitust. Suur aitäh, Getter!

Sünnipäev maha peetud jäi Meribelile veel hunnik õhupalle, häid soove, käekett, kalistusi ning imearmsaid kingitusi, mis lapsed kinkisid ning loomulikult peamisena üks väga armas ja sündmusterohke unistuste päev!

GETTERI VIDEOTERVITUS:


TAGASISIDE: „Olime meeldivalt üllatunud ja rõõmsad, kui palju oli pingutatud ja vaeva nähtud. Meribeli soovid said täidetud ja tervel perel oli huvitav ja elamusterohke puhkepäev. Tort oli super hea ja maitsev. Meil on ainult tänusõnad tervele meeskonnale. „- Meribel perega

VABATAHTLIKUD: Marleen Arus, Kristi Remmik, Ene Mõttus, Kerli Kivistu