Minu unistuste päev

Markuse unistuste päev

Hulganisti väikeseid unistusi, mis moodustasid kokku ühe väga imelise unistuste päeva!

Markuse kõige suuremaks unistuseks on saada terveks, kahjuks meie, vabatahtlikud, seda talle võimaldada ei saa. Siiski saame me pakkuda päeva üritustega, mida väga teha soovitakse!

Olime Markusega terve ettevalmistusaja tihedas kontaktis ja saime poisi kohta väga palju huvitavat teada. Unistuste päevaks oli planeeritud uue arvutimängu saamine Euronics'ist – SimCity on see mäng, mida Markus saab koos vennaga mängima hakata! Järgmiseks mindi Tervise Paradiisi ujuma. Markusele väga meeldib veega seonduv!

Saades teada, et Markuse lemmiksöögiks on liha ja kartul, nagu õigele eesti mehele kohane, tuli leida koht, kust ta seda kindlasti saaks ja et see maitsev oleks! Mõeldud- tehtud, lõunasöögi saime Buffalo Bar & Grilli poolt, toit nägi välja suurepärane ja Markus nautis iga suutäit. Selles võis olla päris kindel, sest suur taldrikutäis kadus nagu tina tuhka.
Pärast söömist oli aeg kingitusteks. Sumedate talveõhtute mööda saatmiseks kinkisime perele uue populaarse lauamängu iKnow, Tanel Padar & The Sun'i CD ja kinopiletid! Kõige õnnelikum oli Markus suure autogrammiga Tanel Padari plakati eest!

See suur kõrvuni naeratus ongi see, mis on vabatahtlikule parimaks tasuks!


VABATAHTLIKUD: Maris Süld, Silva Viilup