Minu unistuste päev

Eliisa unistuste päev

Eliisa unistas fotosessioonist hobustega. Sellest kujuneski tüdrukule üks vahva sünnipäevapidu.

Eliisale on alati hobused väga meeldinud. Kuna tüdrukul oli tulemas sünnipäev, otsustasime teda üllatada! Ema abiga kutsusime kokku tüdruku viis parimat sõpra ning organiseerisime talle Saksa hobuste tallis sünnipäevapeo. Kutsusime sünnipäevalistele järgi uhke valge ja särava limusiini ning tõime nad Tartust välja maale- hobusetalli!

Lapsed said hobuseid imetleda ning talli perenaine lubas kõigil ka hobuste selga ronida ja paar ringi ratsutada. Eliisa, kes oli hobustega varasemalt ise kokku puutunud, oskas sõpru juhendada ja aidata.

Kuna Eliisa unistus on alati olnud hobustega üks fotosessioon teha, olime kohale kutsunud ka meie fotograaf Antoni, kes lastest ja hobustest pilte klõpsis.

Kui pildid tehtud ja hobused paitatud, said peolised ka muidugi sünnipäevatorti süüa. Kõik võtsid vähemalt kaks tükki: eks see karge sügisõhk oli lastel kõhud tühjaks teinud. :)

Kui valge limusiin taaskord ukse ette sõitis, tuli jälle koju minna. Oli imeline laupäev!

TAGASISIDE:
„Aitäh, et te selle päeva mulle korraldasite! Mul oli nii tore! Hobused on mu lemmikud ja limusiiniga oli väga äge sõita! Aitäh!“-Eliisa

„Aitäh, Laura! Tänan väga, et olite nõus mind fotosessiooni osas aitama!“ -Helle, Eliisa ema.

VABATAHTLIKUD: Laura Zirel, Priit Välja, Kärt Pajula, Anton Klink.