Minu unistuste päev

Aljona unistuste päev

Aljona sai omale unistuste sünnipäeva,  kust ei puudunud fotostuudio külastus ja imeline õhtusöök koos Artjom Savitskiga! :)

Otsustasime, et korraldame Aljonale Unistuste sünnipäeva detsembri alguses. Sündmus jäi alguses tüdrukule üllatuseks, paar nädalat enne unistuste päeva sai ta teada, et tulemas on unistuste sünnipäev fotosessiooni ja restoraniga, kuid viimase hetkeni ei teadnud ta täpselt, mis teda ees ootab.

Ettevalmistused unistuste päevaks algasid mõned nädalad varem. Veetsime Aljonaga põneva päeva Ülemiste keskuses, valides üheskoos riideid eesootavaks eriliseks sündmuseks. Neiu oli nagu tõeline staar, kellega tegelesid mitmed inimesed: talle pakuti asju, küsiti arvamust, täpsustati soove... Peab ütlema, et vaid muie tagasihoidliku Aljona näol ütles meile: jah, ta ON rahul.

Pärast seda jäi tüdruk ootama seda õiget päeva, et särada täies mahus. Aljona ema sõnul ei saanud tütarlaps enam isegi tavalist elu elada, ta ootas, läks varem magama ja tõusis hiljem üles, just niimoodi kadus aeg kiiremini...

Kui vihmasel detsembri päeval jõudis limusiin Aljona maja ette, oli see suureks sündmuseks kõigile maja elanikele ja muidugi meeldiv üllatus sünnipäevalapsele. Rõõmsameelse muusika saatel liikusime Tallinna. Sõidu ajal rääkis pereema Aljona sünnilugu, meenutades vahvaid hetki sellest päevast ja jagades teistega rõõmupisaraid. Saime teada, et nime pani tütrele isa ja selle taga oli tore vene muinasjutt, sest Aljona „tulek“ siia maailma oli nagu ime.

Muinasjutt jätkus kui jõudsime fotostuudiosse Flashback. Stuudio imeline õhkkond meelitas rääkima veel lugusid. Lemmikmuusika saatel muutus tütarlaps jumestaja ja juuksuri hoolsa käe all tõeliseks printsessiks. Muusika, küünlavalgus, suupisted, toredad inimesed, vaiksed jutud, naer.. ja Aljona naeratus- just need asjad meenuvad seoses stuudios viibimisega.  Aljona nautis iga hetke fotostuudios. Pildistamine tõi endaga kaasa palju emotsioone: armastav isa, hooliv ema ja nende õnnelik tütar.

See fotostuudiost saadud emotsioon saatis meid restoranini, kus ootasid ees järgmised üllatused. Punane vaip, uhke vastuvõtt, kaamerate klõpsud, tervitusjook. Staar saabus restorani, kus koos külalistega saime süüa Aljona lemmiktoitu. Sünnipäeva menüüd koostades lähtusime sünnipäevalapse soovidest ja maitsetest. See oli Aljona pidu igas mõttes. Kõrvitsasupp lihapirukaga ja kala juurviljapüreega tegid kõhule head ja oli õige aeg rääkida järgmisest üllatusest.

Artjom Savitski koos Kristjan Sootaluga tulid Aljonat õnnitlema.  Artjom soovis Aljonale palju õnne ja kinkis enda lauludega CD plaadi. Sellele järgnes Artjomi esinemine kitarrist Kristjani saatel. Väga hea kontakt külaliste ja sünnipäevalapsega, mitmed laulud erinevates keeltes, koos laulmine - see kõik jääb Aljona südamesse paljudeks aastateks. Ühes lauas lauljaga veedetud aeg oli eriline, sest sai vabas õhkkonnas küsida ja vestelda Artjomiga. Selles kohtumises oli palju nalja, liigutavaid hetki ja soojust.

Ja oligi õige koht järgmiseks üllatuseks: laulu saatel saabus uhke tort Koreast pärit lemmikbändi pildiga. Oh seda emotsiooni, Aljona oli sõnatu ning tema kelmikas naeratus reetis rahulolu: ta sai kohtuda oma lemmikbändiga ja las see kohtumine oli korraldatud sellisel kujul, aga ikka need noored poisid saabusid KA tema sünnipäevale. :)

Suus sulav tort sai kiirelt otsa ja siis oli aeg lugeda sünnipäevalapsele Maie-Liisa kirja, mis oli liigutav. Kirsina tordile olid kingitused, just need, mida ta väga soovis - nukk ja raamat. Oh seda rõõmu! Ja see imeilus lillekimp, mis sobis romantilisele Aljonale. Kingituste üleandmist saatis väike kõne, mille sõnum oli järgmine: kui kohtusime Aljonaga septembris oli ta kui väike punapäine kassipoeg, nüüd aga näeme enda ees uhket seltskonnalõvi (nii kassid kui lõvid on Aljona lemmikud).

Päev oli pikk, kuid see oli seda väärt, sest sinna mahtusid mitmed unistused: Aljona sai tunda ennast erilise ja ilusa neiuna, sai osaleda fotosessioonil, kuulata toredat muusikat, kohtuda staariga, süüa restoranis lemmiktoitu, „kohtuda lemmikbändiga“, mekkida maitsvat torti, sai oodatuid kingitusi, sai tunda ennast staarina, keda sõidutati limusiiniga ning filmiti terve päeva jooksul.

VABATAHTLIKUD: Natalia Kond, Evelin Tatter, Sandra Tarve, Maie-Liisa Sildnik

VIDEO ALJONA UNISTUSTE PÄEVAST:

Toetajad