Minu unistuste päev

Aleksandra unistuste päev

Väike Aleksandra unistas ponidest ja spaa külastusest!

Kuna päev jäi kuni toimumiseni Aleksandra eest saladuseks, siis kilkas tüdruk unistuste päeva hommikul Nurmenuku Talu ja Puhkekeskuse talli ukse taga, et läheb kohe põnevusest lõhki. 

Tallis oli Aleksandral ning tema perekonnal võimalus tutvuda hobuste, ponide, jäneste, lammaste ning kodulindudega. Iga looma kohta räägiti põnevaid jutte ning soovi korral sai loomi ka paitada. Ekskursioon tallis lõppes aga ponisõiduga, mida Aleksandra küll alguses veidi pelgas, kuid nähes oma õde rõõmsalt sõitmas, istus ta ka ise vapralt sadulasse. Järgmiseks sihtkohaks sai Steffani Pizzarestoran, kus maitsvaid pizzasid nauditi. Kõhud täis, liikus perekond Apollo kinno. Pärast filmielamust olid emotsioonid laes ning mõlemad tüdrukud ütlesid, et multikas oli väga naljakas olnud.

Kuigi seljataga oli juba pikk päev, siis Aleksandra väitis, et tema küll veel väsinud ei ole ja nii suundusimegi korrus allapoole Peccadello kohvikusse, kus meile oli laud kinnipandud ning üllatused ootamas.

Kõigepealt sai Aleksandra kätte vahva kingituse  MyLittlePony'lt, mis talle kohe väga meeldima hakkas. Järgmine üllatus oli väike valge ümbrik, milles oli kinkekaart kogu perele Tervis Spalt! Kuid ka sellega ei olnud veel üllatused lõppenud, kuna laual seisis pruun karp. Selles karbis oli roosa MyLittlePonyga kaunistatud tort, mis Aleksandra silmad koheselt särama pani. 

Ühiselt istuti kohvikus, söödi torti ning vahetati päeva muljeid. Perekond jäi väga rahule, kuna päev pakkus emotsioone nii pere pisematele kui suurematele.

TAGASISIDE:

"Veel nädal hiljem räägib ta aeg ajalt oma päevast heade ja soojade emotsioonidega. Kui küsin, mis oli päeva parim hetk, siis ta ütleb, et kinos käik ja My Little Pony mänguasi :). Vahel ta küsib, millal uuesti Malle ja Meriliniga ühine päev tuleb. Aitäh, et korraldasite meie perele toreda ühise päeva ning aitasite meil teha sammuke oma igapäeva hirmudest üle saamise ja tervenemise poole."  Aleksandra ema


VABATAHTLIKUD: Malle Lattik, Merilin Musthallik