Minu unistuste päev

Viktoria unistuste päev

Viktoria unistus oli selge kui vesi: külastada Kalev Spa veekeskust!

Viktoria on 9-aastane särasilmne tüdruk, kellel oli väga skindelunistus:  minna Kalev Spa veekeskuse liumägedelt alla laskma.  Mõeldud, tehtud!

Kohtusime Viktoria, tema venna ja vanaemaga ühel ilusal laupäeval. Ilm oli võrratult ilus ja Viktoria ootas meid juba rõõmsameelselt Kalev Spa uksel.

Viktoria jaoks algas tema unistuste päev väikese üllatusega. Kõigepealt sõitsime hoopiski Rocca Al Mare kaubanduskeskusesse, kus väike särasilm sai valida Rademari kauplusest endale kingituse. Valituks osutusid ilus värviline trikoo ja ujumisprillid Speedo kollektsioonist. Ning alles seejärel suundusime tagasi veekeskusesse.

Saatsime Viktoria koos oma venna ja vanaemaga Kalev Spa'sse veemõnusid nautima ja kohtusime hiljem uuesti, et pärast väsitavat seiklust koos lõunat süüa. Lõunale ootas meid Nordic Hotel Forum'i restoran Monaco. Kui kõhud olid maitsvast toidust mõnusalt punnis, ootas Viktoriat veel üks üllatus, milleks olid kinopiletid kogu perele Forum Cinemalt!


Oli tõeliselt tore ja rõõmus unistuste päev!


TAGASISIDE: "Sumenkovide pere avaldab Teile suurt tänu Viktoria Sumenkova soovi täitmise eest! Laps jäi väga rahule ja on väga õnnelik!"


VABATAHTLIKUD: Maarja Vanags, Maris Süld ja Anu Elmi