Minu unistuste päev

Oliveri unistuste päev

Soovide täitumise ajal täitusid Oliveri suurimad soovid! Veel paar päeva enne jõule toimus Oliveri unistuste päev.

Oliver on vahva noormees, kes armastab mängida videomänge ning kellele pakuvad huvi lennukid ja laevad – seetõttu suundusimegi Oliveri unistuste päeval otse Ämari Lennubaasi.

Oliver ja tema pere said väga sooja vastuvõtu osaliseks ning põnevust jagus kõigile. Õhuväelased tutvustasid erinevaid lennukeid ja koptereid ning Oliveril oli ka võimalus erinevaid õhusõidukeid lähedalt vaadata-katsuda. Ta sai isegi helikopteri ja haihammastega kaunistatud lennuki kokpitis istuda! Hommikupoolikul toimusid ka treeninglennud – see oli võimas vaatepilt, kui raudlinnud ülikiiresti mööda vuhisesid! Lennubaasi külastuse lõpetas maitsev lõunasöök, pärast mida alustasime teekonda järgmisesse põnevasse sihtkohta.

Kuna Oliver on ka suur videomängude huviline, siis seadsime sammud Creative Mobile OÜ kontorisse. Ettevõte tegeleb videomängude tootmisega ning nii Oliveril kui ka tema perel oli vahva näha, kuidas tegelikult mängud valmivad. Oliver sai lähemalt tutvuda nii disainerite kui ka arendajate tööga ning lausus kokkuvõtvalt, et ühe mängu tegemine on hoopis keerulisem, kui ta arvata oskas.

Päeva lõppedes ootas Oliveri uhke punase lehviga kingipakk, mis peitis endas Playstation mängukonsooli – Oliveri säravad silmad olid tõestuseks sellest, et täitsime tema suure-suure salasoovi ning et Oliveri unistuste päev oli igati korda läinud!

Südamlikud tänusoovid, 

- Ämari Lennubaas – erakordselt sooja vastuvõtu ja põneva ekskursiooni eest,

- Creative Mobile OÜ – mängude maailma tutvustamise ja meenete eest.

TAGASISIDE:
"Unistuste päev oli Oliverile meeletu kogemus. Üliväga meeldis Ämari lennubaas sinna tahaks ta uuesti minna. Kuigi ilm oli jahe jättis see talle väga kuuma mälestuse. Oliver jäi kingiga väga väga väga rahule!

Täname väga, oli meeldiv päev kogu perele!"  Oliveri pere


VABATAHTLIKUD:  Kristina Garmatjuk, Anke Ellik, Elisabet Kalamees  

Toetajad