Minu unistuste päev

Adele unistuste päev

Adele on väike viieaastane rõõmsameelne naerusuine tüdruk, kelle sooviks oli olla printsess Elsa koos printsess Elsaga:) 

Ning seda kõike loomulikult koos oma sõpradega, sest haiglaravi tõttu polnud ta oma armsaid lasteaiakaaslaseid väga kaua näinud. 

PRINTSESSIDE PÄEV!

Sellise päeva organiseerimisel peavad olema paigas kõik detailid, algusest lõpuni, mistõttu teisele kohtumisele mindi juba kolmekesi: peale kahe vabatahtliku oli kaasa võetud ka Kristel Aaslaid ehk printsess Elsa. Päikeselises toas istudes valmis Adele unistuste päeva plaan. Päeva, mis jääb muuhulgas meelde kõigile inimestele, kes nägid, kuidas 10 väikest printsessi ja kaks suurt Elsat Kadriorus jalutasid, lilli nuusutasid ja seebimulle taevasse puhusid.

Adele unistuste päev algas tema kodus. Kõigile lastele tehti uhked soengud ja näomaalingud ning loomulikult oli väga oluline pildistamine, sest iga kaunis printsess vajas jäädvustamist. Detailid, detailid!

Ettevalmistuste ajal jõudis Adele juurde ka printess Elsa-Kristel, kes sai samuti kauni soengu ja näomaalingu. Kui kõik printsessid olid valmis ja kõigi silmad särasid, tehti veel enne ärasõitu paar klõpsu.

Sellel päeval oli transpordiks valitud uhke valge limusiin. Šikk limusiinijuht Toivo avas limusiiniukse, aitas printsessid autosse ja rõõmsameelse sädistamise saatel võis alata sõit Kadrioru poole.Väikesed printsessid ütlesid Printsess Elsale-ehk Kristelile:) aga mina olen sind telekast näinud:) Lisaks sellele, et autos oli 10 kaunist printsessi ja printsess Elsa, olid ka Adele ema ja isa end vastavalt riietanud ning said nimeks ema Elsa ja kuningas Endrik.

Teekond viis preilid Kadrorgu, kus neid ootas fotograaf Martin. Kui need printsessid silmade särades ja rõõmsalt kilgates limusiinist välja astusid peatus hetkeks kogu Kadrioru pargi melu, kõik vaatasid naeratades pealt seda sagimist. Tüdrukutest tehti pilte ja saadi nii palju nalja!

Pildistamine tehtud, ootas Adelet tõeliselt suur üllatus- President Toomas Hendrik Ilves ei olnud isiklikult küll sel päeval Tallinnas, aga ta oli Vabariigi Presidendi Kantseleisse jätnud printsess Adele jaoks kingituse: oma autogrammiga pildi ja ägeda kommikarbi ning personaalsed head soovid Adelele! WOW! 

Ja oligi aeg minna mänguasjamuuseumisse Miiamilla, kus tüdrukuid ootas Elsa tort, kingitused ja kaunis tervitus mänguasjamuuseumi poolt Adelele. Enne tordi söömist meisterdasid printsessid endale toreda juhendaja abiga ka kauni krooni.

Päeva lõpetasime ilusa Elsa lauluga. Kristel ja printsessid laulsid kõik koos. See oli nii ilus hetk!

Kell viis istusid õnnelikud ja pisut väsinud viieaastased printsessid limusiini ning sõitsid tagasi oma lossidesse.

Oli tõeline unistuste päev!


TAGASISIDE:
"Hea peahaldjas Kersti ja abihaldjad! Sellest kaunist päevast on möödunud ööpäev ja 3,5 gigabaiti fotosid on leidnud tee interneti avarustesse. Me täname südamest teie ideede ja tegude eest, et luua Adelele unistuste päev.

Adele on siiras laps ja tema jaoks on hästi olulised sõbrad ning elamused. Eilne pakkus mõlemat ja veel kuhjaga uusi sõpru. Meil oli pisut raske seda suurepärast pakkumist vastu võtta, sest haiglates ja taastusravi asutustes oleme kohtunud ja suhelnud vanematega ja lastega, kellel on meist kindlasti palju raskem. Kuid omad vintsutused oleme ka meie üle elanud ning teekond Adele paranemisel jätkub. On väga südantsoojendav kui Sind sellel teekonnal märgatakse, see annab kindlasti jõudu edasi punnida.

Eilne päev oli fantastiline mitte ainult lastele vaid kindlasti ka meile enestele. Samamoodi nagu Kristel ja kogu eilne päevakava on inspireeriv lastele, olete teie inspiratsiooniks meile. See on ikka suur jõud, mis teil sees on ja mis teist need head ideed ja teod välja ajab! Te olete ühed profid haldjad! Eritänud detailide eest nagu Presidendi tervitus ja lauspäikeseline ilm!" Adele, Elle Marie, Jana ja Endrik


VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Mari-Liis Altmann, Liina Lai, Reelika Väli, Birgit Prik

Toetajad