Minu unistuste päev

Denisi unistuste päev

Lugu poisist, kellel on palju SUURI soove!

Denis on väike vapper kolmeaastane poisipõnn, alati naerusuine ja väsimatult rõõmsameelne.  Küll alles väike, aga unistab SUURELT! Denis soovis sõita SUURE laevaga, olla kapten, külastada loomaaeda ja näha palju-palju SUURI loomi. 

2 in 1 lahendus: laevasõit Helsinkisse ja Korkeasaari loomaaia külastus. Mõeldud, tehtud: saatsime kogu pere Viking Line'ga Helsinkisse!

Tuli välja, et see on perele esimene laevareis Soome ja seega oli kõigil elevust-põnevust-ootusärevust. Lisaks pani unistuste päeva kangelase Denisi siiras naeratus kõigil silmad särama ja tegi tuju heaks.

Jõudnud Soome, algas lühike laevareis Korkeasaari poole. Väikse laeva kapten oli nõus Denisi võtma oma ruumi ja näitas talle, kuidas laeva juhitakse. Veel enam, kapten võttis Denisi sülle ja lubas tal ISE roolida!

Loomaaiast on palju-palju muljeid ja vähemalt sama palju pilte, mis on täis siirast rõõmu ja kilkamist.

Helsinkisse sõideti tagasi sama laevaga. Denis sai jälle loa roolida, kuid loovutas selle õiguse oma viieaastasele vennale Nikitale. Lisaks säravatele silmadele ja rõõmsale meelele on Denisil ka kullast süda! Kui laev jõudis tagasi Helsinkisse, kinkisid laeva kapten ja tema abiline Denisile suure pandakaru.

Ja oligi aeg sadamasse tagasi minna ning alustada sõitu Tallinnasse. Juba hommikul lepiti laevas kokku, et võimaluse korral saab Denis külastada kaptenisilda. Õhtusöögi ajal teatasid laeva töötajad, et kapten palub Denisi koos perega kaptenisillale. See oli nii Denisile kui ka kogu perele meeldejääv elamus. Denis sai juhtida SUURT laeva ja istuda kapteni süles! Mis saaks olla veel fantastilisem! 

SEE OLI VÄIKESE DENISI TÕELINE UNISTUSTE PÄEV!!!

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala ja Mari Liis Altmann

TAGASISIDE: