Minu unistuste päev

Anette unistuste päev

Preili Anette mõtles kaua-kaua, mis võiks olla tema suurim soov, aga alles oma unistuste päeval sai ta aru, kui SUURELT saab tegelikult unistada.

Lõpuks otsustas Anette, et tema kõige suuremaks sooviks on Aura spaasse ujuma minna ning oma Tartus elavat vanaema näha. 

Aga... meie tubli vabatahtlik oli üles märkinud ka kõik muud Anette huvid-hobid-lemmikud ning otsustasime, et aitame Anettel unistada. Muuhulgas teadsime, et Anette armastab laulda ning ka seda, et ta lemmiklaulja on Eda-Ines Etti. Mida selle infoga teha saab? Ühe väga ägeda unistuste päeva, mida ta eales ei unustaks!

Mainin juba ette ära, et otsustasime selle unistuste päeva korraldada täieliku üllatusena. Anette teadis ainult kuupäeva, millal hakkab toredaid asju juhtuma.

Anettel oli just paar päeva enne oma unistuste päeva sünnipäev. Seega otsustasime, et sünnipäeval saab ta esimese vihje, mis teda ees ootab. Saatsime Anettele sünnipäevatordi, millele Elina Sildre oli maalinud tema ja Eda-Inese. Kuigi Eda-Ines oli pildi peal väga sarnane, ei arvanud Anette ära, et see on oluline vihje eeloleva nädalavahetuse kohta.

Unistuste päeva hommikul oli Anette elevust täis ja küsis tähtsa häälega, kas kõik on Tartusse sõiduks valmis. Aga tõeliselt läksid Anette silmad särama alles siis, kui talle teatati, et Tartu asemel läheb ta hoopis Eda-Inesega koos laulma! Küll siis hakkas pisikesel preilil kiire: ruttu otsiti välja laulu sõnad ja kõik toad said lauluga täidetud. Harjutada oli ju vaja:)

Anette unistuste päev algas jumestaja Reet Härmati juures, kes tegi Anette imeilusatesse pikkadesse juustesse lokid ning musi roosaks. Reedu juures ootasid Anettet Eda-Ines ja loomulikult vanaema. Lisaks ühines nendega foto- ja videograaf Kristiin Kõosalu, et jäädvustada kõik sündmused piltide ja video näol. Reedu käest sai Anette kingituseks raamatu "Jumestusjutud", mille üle oli Anette väga õnnelik:) 

Edasi liikus seltskond rõõmsaid inimesi Eesti Rahvusringhäälingu stuudiosse, et Anette saaks end tunda tõelise staarina! Stuudios panid nii Anette kui ka Eda-Ines klapid pähe ja koos salvestati Anette lemmiklugu "Ükskord". See oli igas mõttes päeva tipphetk! Anette silmad särasid ja temast kiirgav rõõm täitis kõigi osalejate südamed. Ta oli rõõmus, nii-nii rõõmus!

VAATA ANETTE UNISTUSTE PÄEVA VIDEOT:


Samal ajal olid teised lapsed meie vabatahtlikuga Solarise Kinos põnevat lastefilmi vaatamas.

Pärast loo salvestamist läks kogu pere restorani U Nataši. Lauale oli tellitud külluslikult pelmeene (Anette lemmiktoit!) ning magustoiduks sõrnikud.

Loomulikult me ei unustanud, et Anette soovis spaasse minna! Pere sai kingituseks kinkekaardi Viimsi spaasse, mida juba järgmisel päeval külastati.

Anette sai kingituseks CD salvestatud lugude ja Eda-Inese pühendusega. 


TAGASISIDE

"Anettega kohtumine oli tõeliselt päikeseline, sest Anette lihtsalt on nii imearmas tüdrukutirts ja mul oli väga hea meel olla osaline tema Unistuste Päevas. Kuigi stuudios laulmine on keeruline ülesanne teinekord ka proffidele lauljatele, siis Anette sai väga vapralt mikrofoni ees hakkama ja üllatas oma imearmsa hääle ning musikaalsusega." Eda-Ines Etti

"Ma olen nii õnnelik. Ma ei oleks võinud arvata, et ma Eda- Ines Ettiga kohtuda võin. Suur-suur-suur  aitäh! Lauldes olin hirmul, aga see mis välja tuli, oli imeline ja see video oli pandud imeilusatest klippidest kokku. Aitäh-aitäh-aitäh veel kord." Anette


VABATAHTLIKUD

Krista Soots, Maarja-Linda Taur, Kristiina Gabor-Mägi, Ene Mõttus, Karin Kase