Back button

Unistusteni sõidutab Škoda Tallinn

Täitus meie pikaajaline unistus! Nüüdsest on tänu ŠKODA Tallinnale Minu Unistuste Päeval rattad all ning see koostöö aitab meil raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi veelgi paremini ellu viia.

Oleme automüüjate seast otsinud pikalt head koostööpartnerit, kes jagab meiega sarnaseid väärtusi ning hindab tööd, mida teeme selleks, et toetada meie sihtgrupi laste ja nende lähedaste vaimset tervist. Oleme siiralt tänulikud, et ŠKODA Tallinn toetab meie tegemisi ka keerulistel aegadel.

ŠKODA Tallinn esindaja Agata Rosenberg pikalt ei mõelnud, et koostöö saaks sündida. Rosenberg räägib: “ŠKODA bränd on alati teinud kõik selleks, et autod oleksid peresõbralikud ja turvalised laste jaoks. ŠKODA Tallinna meeskonnas hindame kõrgelt tervist ja lapsevanematena hoolime lastest väga. Meie jaoks on see võimalus panustada, sest tervist ei saa osta ühegi raha eest! Anname endast parima, et laste silmad säraksid veelgi rohkem!”

ŠKODA Tallinn on Eesti suurim Škodade edasimüüja, mille esindusest leiad alati säravad ja abivalmid inimesed sind ootamas.

Liitu meie uudiskirjaga