Värviline ja lõbus õhtupoolik klouniga

Toetajad ja koostööpartnerid

Ma armastan aidata, Janek Kivisaar

Vabatahtlikud

projektijuht Kertti-Airin Pärli, Irma Tubli, Riina Laanemets

 

Continue Värviline ja lõbus õhtupoolik klouniga

Ühel soojal sügisesel pärastlõunal külastas TÜK Lastekliinikut lõbus kloun.Tema riietus oli sama kirev kui sügisesed puud ja lisaks kandis lõbus külaline imevahvaid saapaid, mis ühtegi vaatajat külmaks ei jätnud. Muidugi oli tal kaasas superhea tuju ja mitu kotitäit mänguasju, millega tegeledes lapsed lõbusalt aega veetsid.

Kõigepealt ehitas iga laps väikestest osadest aja peale torni.  Kloun võttis stopperiga aega ja tahtis teada, kes on lastest kõige kiirem. Lõpuks selgus, et kõik lapsed olid selles tegevuses võrdsed. Suurema torni ehitamiseks läks rohkem aega, madalam valmis kiiremini ja väiksema vaevaga.

Koos võisteldi ka värviliste rõngaste viskamises, kus iga laps sai endale punkte koguda. Jällegi olid kõik mängu lõpus võrdsed, sest punkte sai koguda ka lähemale visates. Vaja oli ainult ise taiplik olla ja oma reeglid välja mõelda. Muidugi jagas vahva mängujuht ka lahkelt auhindu.

Lõbusa klouni mängus oligi oluline koostegutsemine ja auhindade kogumine. Põnevaks mänguks kujunes veel peitus. Kloun peitis ära seitse värvilist eset ja lapsed pidid need kõik koos üles otsima. Muidugi kes leidis, sai kohe mänguasja ja värvilise auhinna.

Sellel vahval tegelasel oli lastele varuks veel üllatus. Nimelt oskas kloun õhupallidest loomi ja ka teisi põnevaid esemeid valmistada. Iga laps sai endale kingituseks midagi tellida.  Kiiresti valmisid mootorrattas ja mõõk. Meile tulid korraga külla ka mesilasetüdruk, kollane kass ja elevant.

Oma loomad said endale ka need lapsed, kes tervisliku seisundi tõttu ei saanud aulasse  mängima tulla. Lõbus kloun külastas kõiki lapsi eraldi, kuulas ära nende soovid ja valmistas lemmikmänguasja. Üks väike tüdruk soovis endale väikest värvilist lille ja selle ta ka vahvalt tegelaselt kingituseks sai. Selline oli värviline ja lõbus õhtupoolik koos tõeliselt muheda klouniga.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee