Unistuste kohvik Peetri kohvikutepäeval

Vabatahtlikud

projektijuhid Grete-Liis Lepp, Marianne Rand, Teele Kants, vabatahtlikud Aljona Šatalova ja Juss, Oksana Muraškina, Janika Roosimäe ja Nora, Käroliis Lutsar, Kristiina Gabor-Mägi, Ave Pilt, Mai Teras, Andra Hamburg

Continue Unistuste kohvik Peetri kohvikutepäeval

Minu Unistuste Päev avas taas kohviku

Möödunud aasta augusti lõpus esmakordselt Tallinnas avatud Unistuse hommiku kohvik, mis valiti fondi ajaannetajate poolt 2021. aasta korjandusprojektiks, avati ka sellel aastal meie heade sõprade toel.

Seekord alustasime kohviku ettevalmistustega päev varem, mil panime üles telgid ja naabrite lahke abiga väga mõnusad istumisnurgad. Täname südamest maja perenaist Tiinat ja kõiki naabreid, kes meid aitasid!

Projekti raames õnnestus kaasata nii palju koostööpartnereid, et letid olid lookas heast ja paremast. Kohvikulett oli täis ülihästi lõhnavaid hõrgutisi – neid oli umbes 2000 tükki – suussulavaid kaneelisaiu, värskeid muffineid, mis olid tulnud otse ahjust, soolaseid ja magusaid kringleid, pulga- ning tassikooke, profitroole, makroone, minitorte ja mida kõike veel. Sellel korral oli meie kohvik eriline selle poolest, et koostööpartner Invego korraldas omalt poolt meie külalistele hoovikontserdi, esinejaks superstaari saatest tuntust kogunud Märten Männiste.

Imemaitsvat kohvi pakkus taaskord meie hea sõber Coffee People.

Väga suure tähelepanu sai ka meie heategevuslik õnneloos, kus iga loos võitis ja auhinnad olid nii ägedad, et mõned lapsed ja ka suured käisid lausa mitu korda kätt proovimas. Peaauhindadeks olid sellel aastal nädalavahetus vabalt valitud Škodaga, mille pani välja meie püsitoetaja Škoda Tallinn, Rademari annetatud tõukeratas ja Kalev Spa perepääse. Ühel õnnelikul preilil õnnestus võita esimese katsega Kalev Spa perepääse ja ilmselgelt tegi see tuju väga rõõmsaks!

Kõigil külastajatel oli võimalik soetada endale fondi rõõmsates värvides meeneid ning lisaks leidsime õnnelikud ostjad mitmele maalile, mille annetas heategevuseks Unistuste Päeva laps Kelly Mihhailova. Lahkete annetajate toel kogusime fondile üle 2900 euro, et täita raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Oli rõõm näha, kui paljud inimesed ja ettevõtted on nõus panustama. Suur aitäh kõigile!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee