Teraapilised tegevused Tartus viibivatele Ukraina lastele

Toetajad ja koostööpartnerid

Maalides Head, Triin Pannel, Maila Lubi, Maila Luht, Raadimõisa hotell, Starest hotell, Eesti Pagulasabi, Sotsiaalkindlustusamet.

Vabatahtlikud

Tartu projektijuht Irma Tubli ja vabatahtlik Riina Laanemets.

Continue Teraapilised tegevused Tartus viibivatele Ukraina lastele

Minu Unistuste Päeva Lõuna-Eesti vabatahtlikud on aprillis iganädalaselt käinud Tartu Raadimõisa ja Starest hotellides Ukraina laste ning peredega kohtumas, et üheskoos loovate tegevustega keskenduda headele asjadele.

Öeldakse, et lastele ja tegelikult ka täiskasvanutele on turvatunde tagamiseks olulised teatud rutiinid, sest nii saavad inimesed olla kindlad, et mingid asjad nende elus igal juhul toimivad. Unistuste Päeva regulaarsed üritused Ukraina sõja eest põgenenud lastele on väga hästi perede poolt vastu võetud ning oodatud.

Näiteks Tartus on Ukraina laste ja vanematega mitme ürituse jooksul meisterdatud külmkapimagneteid, kevadisi kaarte, unenäopüüdjaid ja klaaspurkidest vaase, koos puhutud suur sületäis õhupalle. Üritusel osalenud lapsed on olnud väga aktiivsed ja valmis igati koostööd tegema, nii lapsi kui emasid on olnud koosviibimistel palju. Laste lemmikud olid isemeisterdatud Anonymous maskid, mullide tegemine, õues asfaldile joonistamine ja värviliste M&M-s kommide söömine.

Olid väga lõbusad ja toredad õhtupoolikud! Järgmise korrani!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee