Tantsutund koos Ukraina tuntud hip-hop tantsijaga

Vabatahtlikud

Kedi Välba, Kaari Põlder, Roksolana Bergstein

Continue Tantsutund koos Ukraina tuntud hip-hop tantsijaga

Mai esimesel nädalal toimus Tallinki laeval Isabelle üks ütlemata äge tantsutund, sest Ukraina lastega tantsis koreograaf Valentyna Prykhodko, kes on samuti Ukraina sõjapõgenik.

Tantsugeenis tunde andev Valentyna leidis lastega kiiresti ühise keele nii verbaalselt kui tantsusammude abil. Rõõm liigutamisest oli nii suur, et esialgu planeeritud 45 minutist tantsiti tublisti rohkem. Pealtvaatajad plaksutasid kaasa ning olid õige varsti ka ise tantsuplatsil kaasa tegemas.

Valentyna kutsus kõiki huvilisi trennidesse, mida ta veel selle nädala lõpuni Tantsugeeni stuudios teeb ning teismelised tüdrukud tundusid pakkumisest väga huvitatud. Mai keskel on Valetynal plaanis aga liikuda edasi õe juurde Prantsusmaale. Vabatahtlikud püüdsid naist küll veenda aga vist ei õnnestunud, liiga külm pidi meil olema.

Valentyna Prykhodko on Ukrainas tunnustatud hip-hop tantsija ja treener. Ta oskas lastega suurepäraselt suhelda ning innustas kõiki tantsima, ükskõik kus ja millal, sest tants aitab kurvad mõtted mujale juhtida.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee