Suvise perepäeva õnneloos

Vabatahtlikud

Grete-Liis Lepp, Marianne Rand, Anneli Truhanov, Liisbeth Lillo, Aljona Šatalova, Silvia Jänes

Continue Suvise perepäeva õnneloos

Ohtralt kingitusi ja rohkelt rõõmu

Minu Unistuste Päeval toimus 11. juulil suvine perepäev Rehe küünis. Meeleolukal ja tegevusterohkel üritusel osales rekordarv külalisi – ligi 250 inimest. Lastele suureks üllatuseks olime meie heade koostööpartnerite abiga ette valmistanud ägedate kingitustega õnneloosi. 

Õnneloos on alati kõigile emotsiooniderohke ja ärev. Kunagi ei tea, kas mul veab, kas mu nimi ikka hüütakse välja ning mis on see kingitus, mille loos mulle toob. Idee ise sündis perepäeva planeerimise käigus mõttest, et kõik on pikalt pidanud kodus olema ja ei ole saanud kuskil käia ning armas oleks, kui perepäeva jääks meenutama tore kingitus meie sihtrühma lastele.  

Põnevus ja ootusärevus lastes oli kaugele näha. Rõõm nende silmis kinki saades oli siiras ja suur. Oleme siiralt tänulikud kõikidele koostööpartneritele, kes olid valmis õnneloosi panustama. Panused olid suured ja kingid uhked. Osa kinke viivad lapsed perega erinevatesse muuseumitesse, Proto avastustehasesse, Fotografiskasse näitusele, Noorsooteatrisse etendusele või hoopis seiklusmaale. Uued omanikud leidsid endale väga populaarsed ja suurte silmadega üliarmsad Ty kaisukad.  Teismeeas tütarlapsed said kingituseks kosmeetikatooteid, käsitööna valminud ehetekarbi või küünla. Mõni hoopis kinkekaardi Lumi kosmeetika valimiseks. Parema une jaoks loosisime välja Napsie patju ja uueks kooliaastaks vingeid seljakotte, kodu korrashoiuks oli loosirattas väga häid majapidamistooteid Mayerilt ja Heverenilt. Pea igasse kingikotti sai ka väike tervislik amps, batoonike, mõnus mahl või magus mõngel. 

Oleme ülimalt tänulikud kõigile ettevõtetele, kes leidsid võimaluse panustada meie õnneloosi toimumisse. Siinkohal lisame postitusele palju pilte,  et jagada siirast rõõmu laste nägudel.  See ongi suurim tänu. 

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee