Steni unistuste päev

Vabatahtlikud

projektijuht Kristin Treier, Martin Kõiv, Käthlin Karu, Mari-Liis Kallikorm, keeletoimetaja Mari Skuin

Continue Steni unistuste päev

Korvpall ja kiired autod

Steni Unistuste Päeva planeerides võtsime arvesse seda, et Stenile meeldivad arvutimängud ja valisime alustuseks mitmete võimalustega Proto Avastustehase. Sten ja tema parim sõber sattusid juba esimese atraktsiooni juures tuhinasse. Ema naeris, et siit me edasi ei jõua. Aga see oli alles algus, avastamist jätkus ikka mitmeks tunniks.  Sten proovis ära ka lendamise. Paari tunni pärast poisid istusid ja ütlesid, et on juba väsinud, siis oli õige hetk minna natuke jõuvarusid täiendama. Liikusime edasi Proto kohvikusse, kus Sten valis oma lemmiktoidud.

Kiired ringid linna peal

Peale söömist arvasid poisid, et nüüd võiks teha väikese lõunauinaku hotellis. Swissôteli nimetasid poisid eriti uhkeks.

Sten teadis, et hotellist võtab auto ta peale. Aga ta ei osanud arvatagi, et selleks autoks saab olema kõikide väikeste ja suurte poiste unistuste auto: võimas Lamborghini Urus. Elevust jagus tervele seltskonnale. Sten sobis Lamborghini rooli väga hästi ning sai Lamborghinit esindava Auto100 käest uhke kingituse.

Kohtumine korvpallikoondisega

Pärast ülivinget autosõitu ootas meid ees inimtühi Unibet Arena, kus Sten haaras väikeseks soojenduseks kohe korvpalli kätte. Peagi saabus ka viskevõistluseks vastane: ei keegi muu kui meie Eesti meeste korvpallikoondis. Törts juttu nii koondislaste kui ka peatreeneriga ja alata võis tähtis treening enne homset mängupäeva. Koondise värske kapten Kristian Kullamäe andis Stenile üle kingituse, milleks oli muuhulgas mänguvorm Steni lemmiknumbriga 19. Lisaks sai Sten teada, et järgmisel päeval ootab teda üks tähtis ülesanne. See üllatus lõi poisi pahviks!

Tõuksitrikid ja maitsev kõhutäis

Uus päev algas jälle väga sportlikult: poistele avanesid elamusspordikeskuse Spot of Tallinn võlud. Pärast mõningast omal käel uudistamist liitus ka treener Georg-Joosep, kes õpetas ägedaid uusi trikke tõukerattal. Kuna selline rahmeldamine teeb ikka näljaseks küll, võeti suund Eesti tänavagurmee lipulaeva suunas: ees ootas maitsev kõhutäis Uulitsas! Et Stenile väga meeldivad burgerid, oleks ju hea, kui ta oskaks neid ka ise endale aeg-ajalt meisterdada. Seega sai poiss kohapeal korraliku väljaõppe ja edaspidi saab terve pere nautida Steni tehtud gurmeeburgereid.

Tähtis ülesanne

Järgmiseks kiire sõit uhke BMW-ga tagasi Unibet Arenale, sest Eesti võõrustas korvpalliväljakul Sloveeniat ja sellist mängu ometi pidi oma silmaga nägema. Kõige parem oli seda muidugi vaadata otse väljaku äärest VIP-alalt. Sten liikus saali pisukese ärevusega, sest eelmise päeva üllatusena oli selgunud, et tal on eriliselt tähtis roll täita: just tema andis sellel pidulikul päeval tuhandete pealtvaatajate ees kohtunikele üle mängupalli. Korvpallilahing oli võimas ja lõppes Eestile imelise võiduga. Pärast mängu veel mõned pildid ja väike sõbralik nöök lemmikute mängijatega ning oligi aeg suunduda tagasi hotelli meeletutest elamustest ja emotsioonidest toibuma.Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee