Saaremaa erivajadustega laste perepäev

Vabatahtlikud

Kedi Välba, Annika Jenkins, Erle Uus, Kertu Vapper, Liis Järvamägi, Piret Juht ja Elge Lind (keeletoimetaja)

Continue Saaremaa erivajadustega laste perepäev

Tegemisterohke perepäev nii suurtele kui väikestele

13. juulil toimus taas iga-aastane Saaremaa erivajadustega laste perepäev Tehumardi Puhkekeskuses. Kui hommikul ehmatas meid tugev vihmasadu ja Tehumardi Tiiu pani meile Tulemajja isegi kamina küdema, siis õnneks perepäeva alguseks tuli taevast veel vaid mõni piisk ega läinud kaua, kui ka päike pilve tagant välja ilmus. Kõik oli jälle hästi!

Perepäeval sai tegevusterapeut Kristi juhtimisel voolida savist loomakesi, Teele Viira juhendamisel tutvuda muusikateraapia pillidega ja meie enda vabatahtliku Liisi ettenäitamisel tutvust teha joogaga. Samal ajal hoolitses massöör Kaia selle eest, et lapsevanemate õlapinged saaksid leevendatud. Mitte üheltki Minu Unistuste Päeva Saaremaa perepäevalt ei ole puudunud üks väga oluline isik – näomaalingute spetsialist Hiie. Hiie juurde oli pikk saba terve perepäeva vältel ja täis joonistatud said nii näod kui käed. Vähemalt sama populaarne oli Erle, kes tegi sädelevaid tätoveeringuid. Loomulikult olid kohal ka hobused Minni Hobutegevusest, pakkudes rõõmu ja elevust nii suurtele kui väikestele.

Perepäeva lõpetas Saaremaa kohalike talentide Martin Vesbergi ja Teele Viira muusikaline etteaste.

Käesoleva aasta kevadel võttis Saaremaa Coop`i nõukogu vastu rõõmustava otsuse saare erivajadustega laste perepäeva toitlustamise toetamiseks. Saaremaa Köögi ja Juss Lindmäe kaasabil saime lauale maitsvad kohalikud toidud, mida jagus nii kohapeal söömiseks kui ka armsatele Kuressaare Perekodu asunikele kaasa pakkimiseks.

Üks, mis kindel, Saaremaa perepäev on üks ülimalt oodatud ja lõbus iga-aastane taaskohtumine väga paljude perede jaoks. Jällenägemiseni 2023. aasta perepäeval!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee