Saaremaa erivajadustega laste perepäev 2023

Toetajad ja koostööpartnerid

Coop Saaremaa (rahaline toetaja), Kuressaare Tänavafestival (rahaline toetaja), Lümanda Põhikool (rahaline toetaja), MTÜ Igavene Heategu (rahaline toetaja), Piret Juht, AS Vunder, Tehumardi Puhkekeskus, Barlevuu OÜ,

Toetajad ja koostööpartnerid

Fotograaf Alar Truu, Saaremaa Puuetega Inimeste Koda, Hiigelmullid, OÜ Lendliis, Kerli Remmelgas, Pilvi Karu, SAKADAK OÜ, Hiie Mook, Minni Hobutegevus, Saaremaa Köök, CORNYEESTI, Irina Tomingas, Peotehnika, Linde Gaas, Saare KEK

Vabatahtlikud

projektijuht Kedi Välba, Annika Jenkins, Erle Uus, Kertu Vapper, Liis Järvamägi, Teele Kants, Juss Lindmäe, Liisa Rüütel, Piret Juht

Continue Saaremaa erivajadustega laste perepäev 2023

Käes on esimene kevadkuu! Meie fondi jaoks jaoks on tegemist erilise ajaga, sest just kevade saabumisega algavad esimesed ettevalmistused suvel toimuvateks perepäevadeks! Südamlikel suvistel koosviibimiste saavad sarnase kogemusega lapsed ja nende lähedased toetavas keskkonnas üheskoos lustida ning veeta kvaliteetselt aega oma lähedastega.

Meenutame soojalt eelmisel suvel toimunud Saaremaa erivajadustega laste perepäeva, mis on igal aasta nii meie vabatahtlike kui ka Saaremaa perede jaoks väga oodatud sündmus ja kohtumispaik. Möödunud aastal toimus perepäev 12. juulil juba armsaks saanud Tehumardi puhkekülas ning tegutsemas oli näha nii uusi kui ka juba varasemalt tuttavaid tegelasi.

Saaremaa rõõmustas meid sel aastal sooja ja päikesepaistelise päevaga. Saabudes tervitas peresid indiaanitüdruk Naerev Vesi, kes lisaks päeva juhtimisele meisterdas lastega koos õhupalliloomakesi ja sulgedega indiaani peakatteid, niiet päeva lõpuks oli kõik see kamp muutunud üheks vingeks indiaanlaste pundiks.

Päeva jooksul sai osaleda erinevates töötubades. Tegevusterapeut Kerli viis läbi muusikateraapia töötuba ning lauluõpetaja Pilvi tutvustas rütmide maailma. Kohalik kadakaspetsialist Jüri juhendas, kuidas meisterdada kadakast võinuga ja medaljone, mille meisterdajad koju kaasa said. Loomulikult ei puudunud perepäevalt iga-aastased lemmikud Hiie ja tema tehtud näomaalingud, glitter tattood, mida aitasid teha meie oma vabatahtlikud, Minni Hobutegevuse hobune ja poni ning massaaž lapsevanematele, mille eest hoolitses sel aastal massöör Irina. Sai mullitada hiigelmullidega ja oli aega ka sõpradega niisama juttu puhuda.

Juba mitmendat aastat oli platsis ka Veiko, kes vastutab heli ja muusika eest ning fotograaf Alar, kes hoolitseb selle eest, et lõbusad emotsioonid saaks piltidele jäädvustatud ja mälestused vahvast suvepäevast kestaks. Maitsva kõhutäie eest hoolitsesid teist aastat järjest Coop Saaremaa ja Saaremaa Köök.

MTÜ Heategevusfond Minu Unistuste Päev osales Saaremaa Köögi ja Saare Coopi toetusel 2023 aastal ka Kuressaare tänavafestivalil, kus tutvustati fondi tegevust ja müüdi meeneid ning maitsvaid vastlakukleid ning üheskoos koguti annetusi 608 euro väärtuses. Annetusi koguti Saaremaa erivajadusega laste ja noorte suvise perepäeva korraldamiseks.

Lisaks oli 2023 aastal Saaremaa Töötukassa ruumides 4. juulist kuni 1. oktoobrini üleval Minu Unistuste Päeva rändav fotonäitus “Unistus teeb imet”.

Kohtume Saaremaa rahvaga peagi taas ühel lõbusal perepäeval juba käesoleva aasta suvel!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee