Piibu ja Tuudu etendus „Loomad“

Vabatahtlikud

projektijuht Grete-Liis Lepp, Marianne Rand, Janika Roosimäe, Oksana Muraškina, Annika Jenkins, Aljona Šatalova

Continue Piibu ja Tuudu etendus „Loomad“

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev eriliseks võimeks on täita unistusi. Sellele mõeldes otsustasime ühel sõbrakuu pühapäeval korraldada oma sõpradele teatrietenduse.

Kutsusime elamust saama personaalse unistuste päeva saanud lapsed, Eesti Vähihaigete Lastevanemate Liidu lapsed, Eesti Diabeedikooli lapsed, Seljaajusonga- ja Vesipeahaigete Seltsi lapsed ja Downi Sündroomi Ühingu lapsed. Muidugi said kõik oma pered ka kaasa võtta.

Oleme läbi erinevate ürituste kuulnud lapsi unistamas kohtumisest klounidega Piip ja Tuut. Haarasimegi seekord mõttest kinni ning tegime ära.

Pidupäev algas tervitusampsuga. Nii väikestel kui suurtel külalistel oli võimalik nautida mõnusaid suupisteid ja kosutavat jooki. Igatahes andis see hea tugeva tunde kultuuri nautimiseks.

Etenduseks olime valinud „Loomad“, mida klounid ise nimetavad püstijalakomöödiaks. Piip ja Tuut kehastusid loomadeks, kes peegeldasid värvikalt ka inimloomust. Laval olid kord karu, kord koer ning neis lugudes võis ära tunda nii ennast kui teisi. Saalis valitses kogu etenduse vältel lustakas meeleolu ja see sobis olenemata vanusest kõigile külalistele. Pühapäevane hea tuju oli kõigile garanteeritud, lõpulaulu kooslaulmise järel kohe kindlasti!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee