Perepäev Downi Sündroomi Ühingu liikmetele

Toetajad ja koostööpartnerid

Vivita Estonia, Joosep Anton, Adelia Tamkõrv, Anna Liisa Kree

Vabatahtlikud

projektijuht Annika Jenkins, Bianka Alliksoo, Kristiina Gabor-Mägi, Grete-Liis Lepp ja Mari Skuin.

Continue Perepäev Downi Sündroomi Ühingu liikmetele

Ülemaailmse Downi sündroomi päeva tähistamine Fotografiskas tõi pered üle pika aja taas kokku

 21. märtsil kogunesid Downi sündroomiga lapsed peredega Fotografiskasse, et tähistada näitusel „Kohtumine Sofie´ga” üheskoos Downi sündroomi päeva.

Downi Sündroomi Ühingu liikmed koos Minu Unistuste Päeva ja Fotografiska esindajatega nautisid üle pika aja koos olemist. 

Täna on hea tagasi vaadata päevale, mida seekord tähistati suurejoonelisemalt ja millest räägiti häälekamalt ja rohkem kui kunagi varem. Pidu oleks selle sündmuse kohta liiga tavaline öelda.

DS Ühingu peredele meeldisid väga soe vastuvõtt, tore näituse tutvustus, maitsvad suupisted ja lummav muusikaline meelelahutus Adelia ja Joosepi poolt. Fotograaf Anna Liisa tutvustas põnevat fotoraamatu projekti, mis on suunatud just Downi sündroomiga lastele ja nende peredele ning milles on tulevikus ka soovijatel võimalik osaleda.

Vivita poolt oli ette valmistatud värvilise soki ladumise töönurgake ja sokipaeltest erinevate punutiste tegemise võimalus, mida lapsed kasutasid koos vanematega endale käevõrude, kaelakeede ja muu valmistamiseks.

„Tore oli näha nii palju “meie inimesi” ja suhelda üle pika aja. Lapsed ja noored said kogeda sel korral veidi teistsugust keskkonda ning avastada selle võlusid. Fotojäädvustustelt kumab nii mõnegi uudishimulik pilk Sofie fotosid uudistamas. Usun ja loodan, et kõik said sündmuselt midagi enda jaoks ja ühine värviliste sokkide foto jääb seda tähistamist meenutama pikaks ajaks,” meenutab Minu Unistuste Päeva vabatahtlik Annika Jenkins.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee