Päkapikk tõi jõulurõõmu lastehaiglasse

Toetajad ja koostööpartnerid

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Aitan Eestit MTÜ, Võlumaa Lasteteater ja Eeva Savolainen, Tallinna Lastehaigla, Gourmet Club, Mamary

Continue Päkapikk tõi jõulurõõmu lastehaiglasse

Ühel jõulueelsel kolmapäeval külastas Tallinna Lastehaiglat päkapikk, et tuua jõulurõõmu ravil olevatele lastele.

Päkapikku tuli tervitama lastehaigla kommunikatsioonijuht Ülo Veldre, kes juhatas oodatud külalise onkoloogia-hematoloogia osakonda. Õnneks oli osakonnas sel päeval üsna vähe lapsi. Arstid olid teinud head tööd ning kõik mudilased ja noored, kelle tervis vähegi lubas, olid koju saadetud, et nad saaksid aasta helgeimat aega veeta koos oma lähedastega. Siiski oli ka neid lapsi, kes pidid jõuludeks haiglasse jääma.

Päkapikk teadis, et jõule haiglas veeta on üsna kurb, aga ta oli kindel, et tema külastus aitab kurbust natukenegi leevendada. Nii astuski ta läbi igast palatist, jutustas muinasjutte, soovis kiiret paranemist ning poetas lastele kingitusi ‒ maiustamiseks piparkooke ja mängimiseks trükisoojad Minu Unistuste Päeva tegevuskaardid.

Niiviisi kiikas päkapikk läbi ka kirurgia, intensiivravi ja pediaatria osakonnast ning viis suure kingikoti ka Laste Vaimse Tervise Keskusesse. Lisaks pidas ta armsa jõuluehtega meeles kõiki lastehaigla arste, kes lõppeval aastal olid nomineerinud lapsi personaalsesse unistuste päeva programmi, et nende väikeste patsientide lennukad südamesoovid saaksid täituda.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee