Mullishow Ukraina lastele

 

Vabatahtlikud

Grete-Liis Lepp, Teele Kants, Mädleen Mustonen, Kaari Lainevool, Kedi Välba, Darja Basnina, Helen Sorokin, Ken Tiivel, Enriko Pedaksalu, Artur Pavlenko, Yana Nezdemovska

Continue Mullishow Ukraina lastele

Palju rõõmu mullidest

Möödunud nädalal üllatasime Ukraina lapsi nii Ibise kui ka Kreutzwaldi hotellis põneva mullishowga. Oh seda elevust ja kilkeid, mis täitsid terve ruumi! Mulle oli väikeseid ja suuri, aga kõige rohkem meeldis lastele trikk, kus igaüks sai korda mööda suure mulli sisse peitu minna. Kas pole lahe!

Lisaks said lapsed endale käe peale vahvad vesitattood. Kes soovis südameid, kes ükssarvikuid või hoopis draakoneid ning kui käe peale enam ei mahtunud, siis mõni laps palus neid endale kaelale või hoopis otsa ette. Kreutzwaldi hotellis said lapsed endale säravad glitter tätoveeringud, mis osutusid väga popiks. Meisterdasime lastega ka makaronidest kaelakeesid, kaarte, tegime käsitööd ja kes soovis, sai Päästeameti poolt saadetud hariva sisuga pildiraamatuid värvida. Vahepeal said lapsed õunte ja küpsistega maiustada, et siis uuesti meelepärastesse tegevustesse sukelduda. Lõpetuseks pidasime maha ühe korraliku tantsupeo. Lapsed said hullata ja lapsevanemad olid siiralt tänulikud, et nende võsukeste silmisse sära tõime.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee