Mereröövel Arabella külastas lastehaigla lapsi

Toetajad ja koostööpartnerid

Kaubamaja (rahaline toetaja), Tallinna lastehaigla, lastepeod.ee, Margit Järvoja

Continue Mereröövel Arabella külastas lastehaigla lapsi

„Arrrr!,“ kõlas mereröövel Arabella hüüe, kui külastas lastehaiglas ravil olevaid lapsi.

Väikeste patsientide suur arv tõestab, et haigused möllavad endiselt hoolega ringi, kimbutades ning kurja tehes väikestele sõpradele. See küll kurvastas piraaditari, kuid samas oli tal rohkem mängukaaslaseid ja tegelinskeid, kellel tuju üleval hoida, kellega koos vigurdada ning nalja visata.

Lapsed olid julged, lubades piraadi lahkelt oma „kajutisse“. Kõikidele voolis ta õhupallist mõõgad, paigaldas neile mereröövli tattood ja võistles laevade pommitamise lauamängus. Mitmed lapsed olid niivõrd osavad, et võitsid teda selles mängus, kuigi piraat andis endast kõik, et mitte alla anda. Tema mängib ausat mängu, niisama ta kellelgi võita ei lase. Aga ai, caramba, tuleb välja, et noored hakkajad patsiendid olid äärmiselt tugevad vastased ning tema laev läks pommitades üsna mitmel korral põhja.

Nutikuse testimiseks lahendasid mõned lapsed mõistatusi ja ülesandeid. Arabella on endiselt veendunud, et lastehaiglas on tohutult targad ja arukad lapsed, täpselt sellised nagu ühed tõelised mereröövlid olema peavad. Ta on kindel, et kui lapsed terveks saavad, liitub temaga suur hulk uusi merekaaslasi, kellega lainete vahel koos seilates aardeid otsima minna. Lahkudes soovis ta kõigile kiiret ja edukat paranemist ning uskus, et peatselt saadakse kogeda magusärevat jällenägemiserõõmu, aga siis juba loodetavasti kusagil mujal, kui haigla seinte vahel.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee