Meeleolukad tegevused Ukraina lastele

Vabatahtlikud

Kaari Lainevool, Helen Sorokin, ürituse korraldaja Kaari Põlder

Continue Meeleolukad tegevused Ukraina lastele

Oleme Unistuste Päeva tiimiga vahepeal korraldanud Ukraina lastele taaskord mitu meeleolukat üritust.

Möödunud nädalal toimus Tallinki laeval Isabelle lõbus mullišõu. Lapsi oli väga palju ning nende näoilmete ning hõisete järgi võis aru saada, et neile väga meeldis. Mullimeister kaasas lapsi ning lõpus oli palutud ka vanematel ja vanavanematel koos lastega lavale tulla, et kõik saaksid ikkagi šõust osa. See oli kindlasti üks väga väärt üritus, sest mis saab olla parem, kui näha lapsi naerusuiste ja õnnelikena.

Teisipäeval said lapsed osa võluvast teadusteatrist. Teadus on imeline ja teadusteater „Teaduse imed” on imelise teaduse imeline tutvustaja. Mänguliselt, kaasahaaravalt ja humoorikalt tutvustas Jevgeni Ukraina lastele mis on illusioon ning kuidas tekib vaakum. Samuti tehti katseid kuivjääga ja muud põnevat.

Lastele pakkus muidugi suurt rõõmu ka see, kui nad said ise kordamööda olla laval Jevgenile katsejänesteks. Veel olid kohale tulnud ka emad-vanaemad ja mõned isadki, kes hõikasid hoolega vastuseid esitatud küsimustele.

Minu Unistuste Päeva üritused laevas on igal nädalal olnud publiku seas väga oodatud. Laeva koordinaator Jaanika ütles, et kui lapsed teda plakatiga tulemas näevad, siis on trobikond rõõmupalle ümber ja kõik tahavad näha, mis järgmiseks tuleb ning on alati abiks plakatite ülespanekul.

On ka näha, et Isabelle laeval sirgub hulk tulevasi mustkunstnikke, teadusteatri läbiviijaid, koreograafe ja tantsijaid, mullimeistreid ja superstaare ‒ just neid oleme tutvustanud ja just nendeks tahavad lapsed saada!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee