Maria Laidoneri heategevuslik laste jõulupuu sõjamuuseumis +754€

Continue Maria Laidoneri heategevuslik laste jõulupuu sõjamuuseumis +754€

Ühel lumisel advendi pühapäeval, 11. detsembril oli meil võimalus osaleda Viimsis asuva Eesti Sõjamuuseumi heategevuslikul Maria Laidoneri jõulupuul. Heade koostööpartnerite abiga korraldasime kohapeal heategevusliku kohviku, õnneloosi ja lapsed said endale teha sädeleva tätoveeringu. Ka jõuluvana rõõmustas oma kohalolekuga meie väikseid sõpru ‒ julgemad lugesid luuletusi ja saatsid oma jõulusoovid jõuluvanaga kaasa! Samuti toimus põnev teadusšõu!

Kohvikust leidis igaüks endale midagi sobivat ‒ valida sai maitsvaid piparkooke, kondenspiima vahvleid, värskeid saiakesi, imelisi jõulukooke, salateid, makroone, quiched, miniburgereid, minipitsasid ja mida veel hing ihkas..

Meie kohvikusse panustasid head koostööpartnerid – ECarmen, Cafe Lyon Viimsi, GurmeeSahver, Lambist Patisserie, Viktus OÜ, Kohvik Lummus, Kohvik Komeet, Maheleib, Gourmet Club, FruitXpress, Maria, Jelena, Marina ja Antonina. Maitsva kohvi eest hoolitses Coffee People, lisaks oli joogivalikus Spläsh. Samuti küpsetas kohapeal värskeid vahvleid meie vabatahtlik Silvia ja nii mõnedki vabatahtlikud ‒ Kristin Treier, Tatjan Tarassenko ja Maria Jeskova olid teinud kohviku jaoks imelisi küpsetisi!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee