Käpapatrull Skye külastas lastehaiglas lapsi

Toetajad ja koostööpartnerid

Kaubamaja (rahaline toetaja), Tallinna lastehaigla, lastepeod.ee, Margit Järvoja

Continue Käpapatrull Skye külastas lastehaiglas lapsi

Tallinna lastehaiglas kalpsas ringi Käpapatrullist tuntud lennuekspert Skye.

Skye oli võtnud oma suureks missiooniks haigla kolme korruse väikestele patsientidele tuua veidike rõõmu ja mängulusti nende pikkadesse hallidesse haiglapäevadesse.

Kutsu üllatuseks 5. korrusel lapsi polnudki, kellega koos aega veeta, see-eest sai ta teistel korrustel viibivatele uutele sõpradele rohkem aega pühendada ning neid paremini tundma õppida.

Päris mitmes palatis viibisid koos lapsed, kes suhtlemisel üksteisega distantsi hoidsid ning pigem omaette hoidsid. Oli siis põhjuseks suur vanusevahe või ei leitud lihtsalt ühist keelt, igal juhul Skye abiga saadi jutusoonele ja kasvas lastes ka soov üksteisega sõbruneda. Mängudega tuldi rõõmsalt kaasa ning ühine aeg kulges lõbusas meeleolus. Vahva oli see, et osad lapsed, kes olid juba täisikka jõudmas, soovisid samuti Skye’iga mängida, lastes endale õhupallivigureidki voolida. Valida sai lille, koera või mõõga vahel.

Laste omavaheline vanusevahe ei mänginud enam mingit rolli, 15-aastane ja 10-aastane laps võivad väga hästi omavahel klappida, see külaskäik tõestas seda suurepäraselt.

Mängudest lasi Skye kõikidel lastel püüda rõngastega ükssarvikuid. Mõni laps oli nii osav, et sai lausa 5 sarvikut kätte. Ühiselt mängiti ka Double mängu, mis on ülimalt tore ja kaasahaarav mäng ning sobib igas vanuses mängusõpradele.

Haiglast lahkudes ohkas Skye kergendunult ning teda valdas suur õnnetunne, kui ta laste silmis rõõmu peegeldumas nägi. Sel hetkel ta mõistis, et tema missioon oli edukalt õnnestunud. Üks on kindel, sealsed lapsed pugesid Sky’le sügavale südamesse, tuues temagi päeva kuhjaga päikest ja soojust. See külaskäik oli lihtsalt nii tore ja kordaläinud!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee