Just Filmi kinokülastus

Toetajad ja koostööpartnerid

Just Film, Apollo Kino Solaris, Fotograaf Henri-Kristian Kirsi

Vabatahtlikud

projektijuht Kedi Välba, Teele Kants, Joanna Pedaja, Tatjana Tarassenko

Continue Just Filmi kinokülastus

Juba neljandat aastat järjest teeb Heategevusfond Minu Unistuste Päev koostööd noorte- ja lastefilmide festivaliga Just Film, mille raames on saanud varasematel aastatel unistuste päeva lapsed ja nende pered kui ka fondi vabatahtlikud ja haiglaravil olevad lapsed osa tõeliselt liigutavatest ja õpetliku sisuga väärtfilmidest. Nii ka sel aastal.

Sel aastal toimus unistuste päeva laste perepäev 26. novembril Apollo Kino Solarises, kus vaadati filmi „Yuku ja Himaalaja lill”. Pered võtsid piletitega vastu meie armsad vabatahtlikud Joanna ja Tatjana, kes hoolitsesid selle eest, et iga väike kinokülastaja leiaks üles neid ootava popkorni ja kõrrejoogid ning saaks fotograafile poseerida Just Filmi poolt kingituseks saadud Hundu padjaga.

Just Film kirjeldas filmi nii: „Kui väikese hiirepoisi Yuku vanaema annab teada, et tema aeg siin ilmas on lõppemas, otsustab Yuku asuda rännakule Himaalaja mägede tippu, et tuua sealt vanaemale müstiline igavese valguse lill. Seiklus maailma kõrgeimasse tippu on täis ootamatuid ohtusid, sõpru ja hindamatuid õppetunde. Kaasahaaravate laulude ja lummava animatsiooniga seiklus „Yuku ja Himaalaja lill“ on ideaalne kinoelamus Just Filmi kõige pisematele fännidele”.

Kes kinno filmifestivalile ei jõudnud, siis detsembrikuus on võimalik veel mugavalt kodus diivanil lesides vaadata valitud filme PÖFFi veebikinost, mille leiad siit.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee