Anette unistuste päev

Vabatahtlikud

projektijuht Mari-Liis Kallikorm, Liis Järvamägi, Käthlin Karu, Kristin Treier

Continue Anette unistuste päev

Päevad täis seiklusi, kultuuri ja sporti

Anette on nii paljude põnevate huvide ja hobidega tütarlaps, et Unistuste Päeva planeerides selgus kiiresti, et kõike lahedat meil ühe päeva sisse pakkida ei õnnestugi ja nii ootaski meid ees kaks väga tihedat ja lõbusat päeva.

Maiuspalade meisterdamine ja meikimine

Neljapäeva hommikul vurasid vabatahtlikud škodaga Kadriorgu, kus kohtusime Anette, tema parima sõbranna Anete (jah, meile tekitas ka natuke segadust), Anette ema-isa ja meie armsa fotograafi Alice Märtiniga. Läksime Tordikooli, kus meid võttis vastu tõeline maiustuste kuninganna Marika Sinkkonen.

Marika professionaalsel ja sõbralikul juhendamisel valmis suur hulk meeletult maitsvaid ja imeilusaid makroone. Makroonid karpidesse pakitud, suundus seltskond kiireks värskenduseks Nordic Hotel Forumisse ja seejärel kohtusime naisperega Meigimaffias, kus noorele neiule sobilike õpetussõnade saatel valmisid soeng ja kerge meik pildistamiseks ja õhtuseks suursündmuseks. Tõelistele staaridele kohaselt oli meil nii kiire ja tihe päev, et ka Siiam Tai söögikoha vürtsika toidu nautimine käis käigu pealt meigitoolis. Edasi, hopsti, Bolti ja suund Unibet Arenale!

Ootamatu kohtumine Nubluga

Anette teadis vaid, et täitumas on tema suur unistus kohtuda Nubluga, aga kuidas täpsemalt, oli veel suur saladus. Jõudes Unibet Arenale, selgus, et ees on ootamas Eesti muusikaauhindade gala, mille piletid olid küll välja müüdud, aga Anette piletid tulid otse Nublult!

Kontsertprogrammi lõppedes kohtusime Nublu mänedžeriga, kes juhatas meid backstage’i, kus Nublu juba ees ootas. Esimesest suurest kohmetusest üle saanuna sai Anette teha Nubluga hulgaliselt pilte ja mõnusalt juttu puhuda. Tänu Unibet Arena ürituste juhi Juhani abile sai Nublule üle antud ka hommikul valminud karbitäis võrratuid makroone. Pika ja äärmiselt meeleoluka õhtu lõpetuseks suundus pere taas hotelli, et järgmiseks tegusaks päevaks välja puhata.

Meeleolukad elamused teatris ja mäel

Reede hommikul kohtusime Tallinna vanalinnas, kus meid ootas Nukuteatrimuuseumi väga sõbralik vastuvõtt. Muuseumi juhataja Iti tegi meie seltskonnale väga informatiivse ja põneva tuuri, misjärel suunduti Ferdinandi saali vaatama Noorsooteatri etendust “Tagurpidi”. Etenduse lõppedes tegid nii lavastaja Leino Rei, kui ka kõik etenduses kaasa löönud näitlejad meile lava taga meeleoluka ringkäigu, mille käigus selgus kui keeruline, aga samas ka põnev võib olla töö teatris.

Oli aeg keha kinnitada. Selleks võttis perekonna vastu võrratu restoran Kaerajaan, kus kõik sööjad said imelise maitseelamuse. Väike hingetõmbepaus hotelli lõõgastuskeskuses ning seejärel suund Nõmme Lumepargis tegutsevasse Lumeakadeemiasse, kus pärast väikest iseseisvat soojendust algas tõsine lumelauatreening Karl Kirti juhendamisel. Vahepeal väike energia kogumine Salvesti smuutituubidest ja möll mäel kestis hiliste õhtutundideni. Veel hilisõhtune kehakinnitus Bolt Foodist ja läbi need uskumatult vinged Unistuste Päevad saidki.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee