Back button

Tähenduslikud kingid Minu Unistuste Päevalt

Otsid kingiideid? Meil on lahendus, mis teeb südame soojaks nii kingi tegijal kui ka selle saajal!

Unistuste Päeva sõpradele mõeldes oleme kokku pannud fondi meenete kataloogi, kust leiad mitmeid hoole ja armastusega disainitud ehteid meie healt koostööpartnerilt KUMA Design`lt, rõõmsates värvides meeneid ning ka unistuste päeva lapse Carmen Sofia Kivi poolt kirjutatud raamatu „Unistuste Päev“. Pea oma sõpra, pereliiget või head kolleegi meeles heategevusliku kingiga, mis aitab täita raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi ning aitab tuua nende ellu rõõmu ja ilusaid hetki! Unistus teeb imet!

Meenete tellimiseks kirjuta tellimused@minuunistustepaev.ee. Tellimusse lisa oma ees- ja perekonnanimi, ettevõtte andmed, e-post, telefoninumber, meene nimetus ning kogus. Tellimuste keskmine tarneaeg on 2 nädalat. Suuremate tellimuste puhul võivad tarne tähtajad pikeneda.

Tutvu meenete, nende hindade ja tarnetingimustega lähemalt Minu Unistuste Päeva kataloogist.

Suur tänu kõigile, kes aitasid kaasa Minu Unistuste Päeva meenete kataloogi ilmumisele!

Fotograaf Helen Tulp; kujundaja Elis Mets; modellid ja HMUP-i vabatahtlikud Moonika Teas, Kati Siilbek, Aljona Šatalova, Ken Tiivel; Meigimaffia meikarid, Carmen Sofia Kivi, Gunnar Toomemets, KUMA Design, Helios Kirjastus, VM Disain.

Liitu meie uudiskirjaga