Back button

Škoda Tallinn on Unistuste Päeva suurtoetaja

Aasta tagasi alanud koostöö Škoda Tallinnaga on olnud erakordselt meeldiv ja produktiivne ning kulmineerus aasta lõpus sellega, et ettevõte suunas traditsioonilised jõulukingid heategevuseks ning annetas Unistuste Päevale 4000 eurot.

See teeb Škoda Tallinnast meie suurtoetaja ja püsiannetaja, sest lisaks aastalõpu annetusele on tänu Škoda Tallinnale meil igapäevasteks toimetusteks rattad all ning ettevõte aitab unistuste päevadel oma autopargiga laste imelisi unistusi täita.

„Väärtustame väga, mida “Minu Unistuste Päeva” fond haigete laste vaimse ja emotsionaalse tervise heaks teeb. Viimased aastad on meile meelde tuletanud, mis on elus tõeliselt oluline. Sel aastal oli meie pühadesoov täis hoolt ja soojust! Meil oli suur rõõm teha oma klientide ja sõprade nimel annetus heategevusfondile „Minu Unistuste Päev!“ räägib Škoda Tallinna turunduse ja kliendisuhete juht Agata Rosenberg.

Suur aitäh Škoda Tallinn, et väärtustate Unistuste Päeva tegevust ning olete meie püsitoetaja aastaringselt. Hindame seda väga kõrgelt, sest jätkusuutlikuks tegutsemiseks ja haigete laste unistuste täitmiseks vajame oma heade toetajate abi. Aitäh, et olete meie jaoks olemas!

„Iga unistuse täitumine algab väikesest valguskiirest! Üheskoos oma klientidega saame unistustele anda tiivad ja kinkida väärtuslikke hetki, mis jäävad!“ lisab Rosenberg.

ŠKODA Tallinn on Eesti suurim Škodade edasimüüja, mille esindusest leiad alati säravad ja abivalmid inimesed sind ootamas.

Liitu meie uudiskirjaga