Back button

IWCT jõululaadalt kogunes 556 eurot

Eile toimus Balti Jaama väliturul IWCT jõululaat, kus Minu Unistuste Päeva letis kogusime õnneloosi ja jõulukaartide müügist 556 eurot ning seda vaid nelja tunniga.

Tegemist oli väliüritusega ning korraldaja järgis Terviseameti juhiseid. Rahvast oli mõõdukalt, tunglemist ei olnud, aga tegevust jätkus ja meie saime inimestega personaalselt suhelda ning rääkida Minu Unistuste Päeva tegemistest. Õnneloos läks inimestele väga hästi peale ja tekitas elevust. Nii mõnegi õnneliku unistused läksid täide. Meie arvates oli meil väga ilus väljapanek ja jäi hästi silma.

Õnneloosi auhindu jäi üle, aga neid saame kenasti kasutada järgmistel üritustel. Aitäh kõigile toetajatele, kes oma tooteid annetasid, täname osalejaid, kes oma väikese panused andsid! Aitäh, armsad vabatahtlikud ja päkapikud, kes seda kõike organiseerisid.

Tallinna Rahvusvaheline Naisteklubi (International Women´s Club of Tallinn – IWCT) korraldab igal aastal suurt jõululaata, mille eesmärgiks on koguda annetusi heategevuseks. IWCT on toetanud Minu Unistuste Päeva tegevust keskmiselt 2000 euroga aastas algusaastatest saadik ning seepärast tundsime solidaarset kohustust olla ka ise väljas üritusel, kus kogutakse teiste hulgas annetusi meiegi fondile. Üritusel ei osalenud fondi sihtgruppi kuuluvad lapsed ja pered ning korraldaja järgis Terviseameti juhiseid.  

Liitu meie uudiskirjaga