Back button

Saame tuttavaks – Unistuste Päeva vabatahtlik Teele

Teele Annus on rõõmsameelne ja abivalmis vabatahtlik, keda motiveerivad laste naeratused. Meeskonnaliikmete sõnul on ta olnud väga tore kaaslane, kes on tegutsenud kiiresti ja loovalt ega ole kohkunud tagasi ootamatute ülesannete eest.

“Unistuste päevade korraldamine on tihtipeale paras väljakutse, kuid suurepäraste vabatahtlikega oleme alati suutnud lastele meeldejäävad unistuste päevad korraldada. Usun, et meid kõiki ühendab tugev empaatiavõime ja soov aidata haigetel lastel unustada keerulised olud kasvõi üheks (unistuste) päevaks,” räägib Teele.

Teele töötab rahandusministeeriumis eelarvearenduste osakonnas projektijuhina. Eelnevalt elas ta aga seitse aastat Inglismaal, kus omandas ärijuhtimise bakalaureuse kraadi ja rahvusvahelise äriõiguse magistrikraadi. 2020 aastal valiti Teele Kedi tiimi “Aasta uustulijaks”

Hetkel valmistab Teele koos projektitiimiga ette Margo unistuste päeva, mis toimub juba sel laupäeval, 14. mail. “Päev saab olema täis nii seiklusi kui põnevust ja nunnumeetri saab kindlasti põhja,” on Teele ootusest põnevil.

Aitäh Teele, et aitad unistustel täituda!

Minu Unistuste Päeva vabatahtlik Teele Annus (foto: erakogu)

Liitu meie uudiskirjaga