Back button

Saame tuttavaks- Unistuste Päeva vabatahtlik Evelin

Evelin Tatter on üks Minu Unistuste Päeva staažikamaid vabatahtlikke, kes on tänaseks tegutsenud fondis kaheksa aastat. Teotahtelise ja innuka vabatahtlikuna on tal olnud suur rõõm ja au täita väga paljude laste niivõrd eripalgelisi unistusi ning toetada seeläbi nende usku imedesse.

„Meie fond on väga eriline, sest vabatahtlikel on privileeg ja võimalus olla unistuste ellutooja rollis.  Keegi on kunagi öelnud, et õigeid ravimeid on vaja, kuid lootuse ja usu inspireerimine on patsientide jaoks sama tähtis,“ jagab Evelin oma mõtteid.

Tiimikaaslased näevad Evelinis eesmärkidele orienteeritud ja väga professionaalset vabatahtlikku, kes on suurepärane meeskonnamängija ning alati valmis hea nõuga aitama. Projektijuhtina on tal alati plaan A, B, C ja sageli ka D varrukast võtta, et tagada parim unistuste päeva kogemus lapsele ja kogu tema perele.

Igapäevaselt töötab Evelin personaliotsingu firmas Interim Agentuur VVT värbamispartneri ja interim juhina, kus viib kokku ettevõtteid ja kandidaate tippjuhtidest spetsialistideni. Varasemalt on ta pikalt töötanud turundus- ja kommunikatsioonijuhina ning seda kompetentsi rakendab ta täna interim juhina. Tema kogemus on tihedalt seotud tema haridusega – ta on õppinud nii inimeste juhtimist/personalijuhtimist Tallinna Ülikoolis kui ka turundust TTÜs.

Lisaks projektijuhi rollile on Evelin Minu Unistuste Päevas ka uute vabatahtlike koordinaator aidates värvata fondi uusi särasilmseid liikmeid.

Aitäh Evelin, et oled koos meiega, jagad oma väärtuslike kogemusi ning oled oma „teeme ära“ suhtumisega eeskujuks!

Liitu meie uudiskirjaga