Back button

Koostöö Floral Estoniaga

Tema nimi on LAURA.

Talle meeldib väga maalida ja meisterdada, ujuda, tõukerattaga sõita ning sõbrannadega mängida. Suureks kasvades tahab Laura saada kondiitriks ja pidada oma sõõrikupoodi, mille letid oleksid kaetud isuäratavate maiustega.

Oma unistuste päeval juuni alguses saigi Laura olla kondiiter, kaunistada maitsvaid sõõrikuid ning süüa oma lemmiksööki — sushit. Samuti teha trikke ja mängida mänge koertega, keda ta üle kõige armastab. Lisaks ootasid Laurat erinevad kingitused ja vahvad kunstivahendid. Ka Floral Estonia tiim andis oma panuse Laura unistuste päeva õnnestumisse. Nimelt valmistasid nad helgetes värvitoonides kauni lillenime, mis jääb Laurale unistuste päeva pikaks ajaks meenutama.

Inspireerituna ideest ja soovist teha head, annetab kunsti- ja käsitööpood Floral Estonia terve Lastekaitsekuu raames 15% kõigilt tellimustelt heategevusfondile Minu Unistuste Päev, et saaksime viia ellu raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi.

Seega, kui tellid juunikuus Floral Estoniast oma lapsele kingituse, toetad sellega mõne haige lapse südamesoovi. Unistus teeb imet!

Oodatud on alati ka kõik annetused otse meie kontonumbritele, millele juurdepääsu leiad siit https://www.minuunistustepaev.ee/anneta/. Vaata meie tegemisi ka Facebookis ja Instagramis.

Liitu meie uudiskirjaga