Back button

Graafiline disainer Elis Mets

Minu Unistuste Päeva koostööpartnerite ridadesse on lisandunud kunstnik ja graafiline disainer Elis Mets, kes on aidanud luua fondile mitmeid erinevaid kujundusi.

Elis kirjutab: „Otsustasin panustada Minu Unistuste Päeva heategevusfondi seetõttu, et fondi tegevus läheb mulle korda ning lastega seonduv on mulle südamelähedane. Meie koostöö on sujunud väga ladusalt ja inspireerivalt.“ Tõepoolest, Elis oli meile asendamatu abiline, kui organiseerisime suvel fondi 10. sünnipäevapidu ja fotonäituse avamist Fotografiskas. Tema abiga valmisid fondi juubeliaasta kujundusega logod, rollup, bännerid, fotosein, kutsed, näituse tekstide kujundused ja küljendused ning palju muud. Suur aitäh Sulle Elis, et olid meie jaoks sellel kiirel ajal olemas ja oled ka edaspidi valmis Minu Unistuste Päeva tegemistesse oma aega panustama!

Elise kujundatud bänner fondi 10. sünnipäevapeol Fotografiskas. Foto: Timo Anis Photography

Aasta tagasi lõi Elis endale ka omanimelise brändi – Elis Mets disain, mis pakub graafilise disaini teenust. Tema tegevusvaldkond on lai. Nagu ta ise kirjeldab disainib ta ettevõtetele logosid, kujundab suuri ja väiketrükiseid, küljendab ajakirju või muid dokumente, teeb veebireklaame ja sotsiaalmeedia postitusi jpm. Uuri lähemalt www.elismets.ee.

Liitu meie uudiskirjaga