Back button

Fotonäitus „Unistus teeb imet“ jõudis Balti jaama

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev fotonäitus „Unistus teeb imet!“ ootab külalisi Balti jaama turuhoone 2. korrusel, Galerii-G kaupluse ees.     

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev südamlik fotonäitus jõudis Tallinna kõige kunstilisemasse piirkonda! Alates 13. novembrist on inspireeriv näitus kõigile huvilistele avatud Balti Jaama turuhoone 2. korrusel Galerii-G kunstimaterjalide kaupluse ees.

Fotonäituse eesmärk on laiemale avalikkusele heategevusfondi tööd tutvustada avada tagamaid, miks raskelt haigetele lastele personaalne unistuste päev nii oluline on, ning näidata, kuidas vaimse tervise eest hoolitsemine ja emotsionaalne tugi aitavad lastel ja peredel raskustega toime tulla. Ühtlasi aitab näitus koguda annetusi Minu Unistuste Päevale, et fond saaks rõõmustada kõiki neid raskelt ja krooniliselt haigeid lapsi, kes on oma unistuste päeva ootel.

Minu Unistuste Päeva südant puudutav rändnäitus jutustab lapse ja Minu Unistuste Päeva loo – siin saavad kokku rõõm, helgus, kurbus ja valu. Fotod tuletavad vaatajatele meelde, et elul on mitmeid tahke ning suur väärtus peitub sageli kõige lihtsamates asjades. Aastatega kogutud jäädvustused panevad mõtlema, kui hea on elada siis, kui sul ja su lähedastel on tervis. Fotonäitus jääb avatuks 29. veebruarini 2024.

“Minu Unistuste Päeva näitus annab edasi tõeliselt inspireerivad lood, kus erinevad emotsioonid moodustavad terviku nii nagu kunstiski,” sõnas Galerii-G omanik Kristi Keskküla.

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua rõõmu, erilisi hetki ning hingejõudu lastele, kes võitlevad oma elu ja tervise eest. Fondi missioon on toetada sihtrühma laste ja nende lähedaste vaimset tervist, mis on oluline osa raviprotsessist.

Tee oma heategu juba täna ning kingi unistustele tiivad!

HELISTA ANNETUSNUMBRIL

900 0510 – annetad 10 eurot

900 0525 – annetad 25 eurot

Uuri Minu Unistuste Päeva kohta lähemalt: www.minuunistustepaev.ee

Liitu meie uudiskirjaga