Back button

„Aata tegija 2020“ on Mädleen Mustonen

Minu Unistuste Päeva üks viiest väljavalitust “Aasta tegija 2020” tiitlile on Mädleen Mustonen Martini Põhja-Eesti tiimist.

Vabatahtlikud kirjeldavad Mädleeni kui väga abivalmis ja aktiivset vabatahtlikku, kelle energia annab särtsu ka teistele tiimiliikmetele. „See tunnustus tähendab minu jaoks väga palju,  annab kuhjaga indu ja rõõmu juurde!“ on Mädleen õnnelik.

Palusime Mädleenil kirjutada, kuidas ta Minu Unistuste Päeva sattus ning milliseid rolle on ta aastate jooksul vabatahtlikuna täitnud. „Sattusin fondi 2013. aastal, otsides endale ülikooli praktika jaoks kohta. Minu Unistuste Päev oli täielik jackpot, sest  leidsin võimaluse lisaks praktika sooritamisele teha ka head,“ kirjeldab Mädleen. Toona tegutses tegevjuhina üks fondi asutajatest taanlanna Marianne Bruhn. Nii sai igapäevaselt suhelda ka inglise keeles, mis oli just Hawaiilt naasnud Mädleeni jaoks suureks plussiks. „Fond oli siis täiesti teistsugune. Meil oli vähe inimesi ja struktuuri praktiliselt polnud. Suur osa minu ja Marianne päevadest möödusidki seda struktuuri välja töötades, kodulehe tekste vormistades, toetajaid ja koostööpartnereid otsides. Tunne oli täiesti teistmoodi kui praegu, sest vastutus oli suur ning pinget parasjagu. Mul on hea meel, et sain ka selles faasis fondi töös osaleda, sest nii tore on näha, kuhu täna välja oleme jõudnud ja kui palju tööd on ära tehtud,“ on Mädleen tänulik. Oma esimesed personaalsed unistuste päevad aitas ta korraldada alles mõned aastad tagasi, kui taas fondiga liitus. „Naudin laste ja peredega suhtlemist ning nende unistuste elluviimist väga ja tunnen, et olen nüüd ka emotsionaalselt selleks rolliks paremini valmis,“ leiab Mädleen.

“Aasta tegija 2020” Mädleen Mustonen

Mädleen on õppinud ülikoolis kommunikatsiooni ning hiljem omandanud ka grimeerija kutse, sealhulgas läbinud erinevaid koolitusi iluvaldkonnas. Oma tee valis ta lõpuks ikkagi selle järgi, mida südames soovis. Ja selleks on grimm, jumestus ja soengud. Vabal ajal laeb ta oma akusid looduses, loeb raamatuid, jalutab, ujub või vaatab mõnda head seriaali. Mädleen on lapsest peale tegelenud ka tantsimisega, mis on talle väga südamelähedane ning suurepäraseks pingete maandajaks. Ja muidugi on sõbrad ja nendega aja veetmine Mädleeni elus olulisel kohal.

Aitäh Mädleen, et oled killukese oma südamest ka Minu Unistuste Päevale kinkinud!

Liitu meie uudiskirjaga