Back button

“Aasta vabatahtlik” on Kertti-Airin Pärli

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev “Aasta vabatahtlik 2020” on Lõuna-Eesti tiimijuht Kertti-Airin Pärli, kes valiti tunnustuse saajaks fondi ajaannetajate ja juhtkonna poolt.

Aasta vabatahtlik kannab hinges kõiki Minu Unistuste Päeva väärtusi – positiivsust, koostööd ja usaldusväärsust. Ta on eeskujuks oma positiivse eluhoiaku ja teeme ära suhtumisega. Lisaks sellele on ta suurepärane meeskonnakaaslane, kellega koos on vahva unistada ja unistusi ellu viia. Ta on pühendunud ja sihikindel ning alati valmis jagama oma teadmisi ja väärtuslikke kogemusi nii fondi vabatahtlike kui juhtkonnaga.

Mida “Aasta vabatahtliku” tunnustus naise jaoks tähendab? “Tänan südamest kõiki, kes oma hääle minu poolt andsid ning pidasid mind Aasta vabatahtlik 2020 tiitli vääriliseks! Fondiga liitudes, soovisin olla lihtsalt vabatahtlik, kes üheskoos teistega aitab laste unistustel täituda. Muud ei osanud ei tahta ega mõeldagi. Viimase kolme aasta vabatahtlik töö Tartu tiimis ja tiimiga on küll kohati võtnud palgatöö mõõtmeid, aga kõik see, mida me üheskoos saavutanud oleme on olnud selle ajapanuse vääriline. Lapsed ja pered, kellega nende aastate jooksul olen kokku puutunud, nende erilised ja südamlikud emotsioonid, sära nende silmades ja naeratused nende suudel – see on juba tunnustus ja tänu vabatahtlikule. Üliägedad, rõõmsad, teotahtelised, võluva energia ja huumorisoonega tiimiliikmed minu ümber – mulle on see jällegi tunnustus ja energialaeng!”

Minu Unistuste Päeva “Aasta vabatahtlik 2020” on Lõuna-Eesti tiimijuht Kertti-Airin Pärli

Kertti liitus Minu Unistuste Päevaga kolm aastat tagasi, kuid õige pea sai temast Lõuna-Eesti tiimijuht ning tänaseks päevaks on Kertti juhitud tiim üks tegusamaid ja produktiivsemaid meeskondi Minu Unistuste Päevas, kes on mitmes mõttes heaks eeskujuks ka kõigile teistele.

Fondi vabatahtlikel, juhtkonnal ja Kertti enda tiimikaaslastel jagub tema jaoks palju häid sõnu: “Kertti-Airin on väga positiivne, särasilmne ja teeme ära hoiakuga. Tal on alati aega ideid arutada, nõu anda ja kaasa elada. Tal on suur ja soe süda ning tema on meie Lõuna-Eesti tiimi nägu. Kertti avas isegi oma koduaia kohvikutepäeva jaoks! Tõeline aare! Ta hoiab kogu Tartu tiimi vaimu üleval – ta on alati olemas, alati abivalmis, alati sõbralik, lihtsalt suurepärane meeskonnamängija. Kertti ei leia kunagi vabandusi, vaid ainult võimalusi, kes hoiab kogu tiimi mõnusalt voolamas. Ta on täielikult pühendunud ja kindlasti fondi edasiviiv jõud.”

Milline on Kertti enda arvates “Aasta vabatahtliku” roll ja vastutus? “Mina olen oma tegemisi elus teinud ikka selle põhimõtte järgi, et kui midagi teha, siis teha seda südamega ja hästi. Ja kui vähegi võimalik, siis teha vaid neid tegemisi, mis sind ennast kõnetavad ja arendavad. Aeg fondis on aga ühte mulle kinnitanud küll – unistada tasub, sest unistus teeb imet!”

Seda toredat tunnustust jääb Kerttile meenutama spetsiaalse sõnumiga graveeritud Jacob Colinni käevõru. Aitäh sulle, kallis Kertti, et unistad ja oled koos meiega! Palju õnne suure tunnustuse puhul!

Igapäevaselt töötab Kertti-Airin Pärli Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) peadirektori asetäitjana.

Liitu meie uudiskirjaga